TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van der Gijp gaat in zijn show onder meer spreken over zijn tijd als voetballer en zijn werk als analist. De voormalig voetballer stond al eerder op de planken en geeft veel lezingen door het hele land. Afgelopen zomer stond hij nog in het Nieuwe Luxor in Rotterdam met een onemanshow.
'Gijp' ziet het helemaal voor zich dat zijn vaste voetbalvrienden aanschuiven tijdens de avond in Ahoy. Zijn collega Johan Derksen wist er overigens nog niks van, zo zei hij in Veronica Inside. Ook is zijn verwachting dat de vaste gezichten als Wilfred Genee en Jan Boskamp zullen komen. Het is nog niet bekend op welke datum de show zal plaatsvinden.
Volgens Van der Gijp wordt de show in Ahoy net zoiets als in de Nieuwe Luxor. "Maar dan voor een publiek van veertienduizend man."
Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'