TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De afgelopen dagen streden de beste darters van de wereld - waaronder onze eigen Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld - voor een plekje in de volgende ronde. Na de groepswedstrijden en de overige rondes kunnen de overgebleven darters zich opmaken voor de laatste kwartfinales. Wie haalt het en wie ziet die 125.000 pond aan zijn neus voorbijgaan?
Nou, Raymond van Barneveld haalt het in ieder geval niet. De dart-veteraan werd dinsdag in de groepsfase van de Grand Slam of Darts al uitgeschakeld. De Nederlander verloor in een spannend eindduel met 5-2 van Gary Anderson en eindigde daardoor als derde in de groep, vlak achter Anderson en Michael Smith die eerder op de avond al als winnaar uit Groep H doorstroomde.
Wie nog wel in de race is, is Michael van Gerwen. Na een spannende achtste finale waarin hij nipt wist te winnen van Anderson, moet hij deze zaterdag aantreden tegen Michael Smith. Deze huidige nummer tien van de wereld won deze week met 10-5 van Joe Cullen.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag