TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De afgelopen dagen streden de beste darters van de wereld - waaronder onze eigen Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld - voor een plekje in de volgende ronde. Na de groepswedstrijden en de overige rondes kunnen de overgebleven darters zich opmaken voor de laatste kwartfinales. Wie haalt het en wie ziet die 125.000 pond aan zijn neus voorbijgaan?
Nou, Raymond van Barneveld haalt het in ieder geval niet. De dart-veteraan werd dinsdag in de groepsfase van de Grand Slam of Darts al uitgeschakeld. De Nederlander verloor in een spannend eindduel met 5-2 van Gary Anderson en eindigde daardoor als derde in de groep, vlak achter Anderson en Michael Smith die eerder op de avond al als winnaar uit Groep H doorstroomde.
Wie nog wel in de race is, is Michael van Gerwen. Na een spannende achtste finale waarin hij nipt wist te winnen van Anderson, moet hij deze zaterdag aantreden tegen Michael Smith. Deze huidige nummer tien van de wereld won deze week met 10-5 van Joe Cullen.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten