TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De afgelopen dagen streden de beste darters van de wereld - waaronder onze eigen Michael van Gerwen en Raymond van Barneveld - voor een plekje in de volgende ronde. Na de groepswedstrijden en de overige rondes kunnen de overgebleven darters zich opmaken voor de laatste kwartfinales. Wie haalt het en wie ziet die 125.000 pond aan zijn neus voorbijgaan?
Nou, Raymond van Barneveld haalt het in ieder geval niet. De dart-veteraan werd dinsdag in de groepsfase van de Grand Slam of Darts al uitgeschakeld. De Nederlander verloor in een spannend eindduel met 5-2 van Gary Anderson en eindigde daardoor als derde in de groep, vlak achter Anderson en Michael Smith die eerder op de avond al als winnaar uit Groep H doorstroomde.
Wie nog wel in de race is, is Michael van Gerwen. Na een spannende achtste finale waarin hij nipt wist te winnen van Anderson, moet hij deze zaterdag aantreden tegen Michael Smith. Deze huidige nummer tien van de wereld won deze week met 10-5 van Joe Cullen.
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'