TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de eerste dag van het Olympisch Kwalificatie Toernooi (OKT) is het meteen erop of eronder voor Patrick Roest. De schaatser uit Lekkerkerk heerste jaren op de 5000 meter, werd twee keer wereldkampioen en verloor zelden een wedstrijd. Tot het rampseizoen van vorige winter.
Een ontstoken verstandskies en een zere rug zorgden ervoor dat hij nauwelijks schaatste en al helemaal niet hard. Inmiddels is hij fysiek in orde, maar hij heeft nog geen snelle tijden gereden. En die heeft hij wel nodig om zich te kwalificeren voor Milaan en kans te maken op die plak die hij nog mist: olympisch goud.
Op de 1000 meter vrouwen lijken Femke Kok en Jutta Leerdam zeker van een startplek. Maar wie eist het derde ticket op? Dat zou zo maar Antoinette Rijpma-De Jong kunnen zijn.
Schaatsen: Olympisch Kwalificatietoernooi in Heerenveen 2025 is voor het eerst op vrijdag 26 december 2025 om 14:45 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster