TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mondiale sprinttitels zijn verdeeld, dus de komende twee dagen is het ijs van de Max Aicher Arena in Inzell gereserveerd voor de alleskunners. Op de eerste dag van het WK allround schaatsen zowel de mannen als de vrouwen de 500 meter. Daarna wacht de vrouwen de drie en de mannen de vijf kilometer. Irene Schouten won de titel twee jaar geleden, terwijl Miho Takagi en Antoinette Rijpma-de Jong plaats twee en drie bezetten.
De mannen moeten het in Inzell doen zonder titelverdediger. Nils van der Poel won de laatste editie. Het was meteen zijn laatste wapenfeit, want de Zweed stopte zijn schaatsen vervolgens definitief in het vet. Dat lijkt de weg vrij te maken voor Patrick Roest, die zich al drie keer eerder wereldkampioen allround mocht noemen.
Over Mijn Lijk-Jegor deelt hoopvol gezondheidsnieuws met volgers
13:08Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan