TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De mondiale sprinttitels zijn verdeeld, dus de komende twee dagen is het ijs van de Max Aicher Arena in Inzell gereserveerd voor de alleskunners. Op de eerste dag van het WK allround schaatsen zowel de mannen als de vrouwen de 500 meter. Daarna wacht de vrouwen de drie en de mannen de vijf kilometer. Irene Schouten won de titel twee jaar geleden, terwijl Miho Takagi en Antoinette Rijpma-de Jong plaats twee en drie bezetten.
De mannen moeten het in Inzell doen zonder titelverdediger. Nils van der Poel won de laatste editie. Het was meteen zijn laatste wapenfeit, want de Zweed stopte zijn schaatsen vervolgens definitief in het vet. Dat lijkt de weg vrij te maken voor Patrick Roest, die zich al drie keer eerder wereldkampioen allround mocht noemen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'