TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vaak was het nét niet voor Joy Beune, maar daar kwam dit seizoen kwamverandering in. De rijdster van Team IKO is definitief aangehaakt bij de wereldtop. Het hoogtepunt van haar sterke schaatsseizoen beleefde ze vorige maand bij de WK afstanden. In Calgary won ze brons op de 1500 meter en goud op de ploegenachtervolging en de vijf kilometer. Vooral die laatste medaille was een enorme stunt, want Beune versloeg favoriet Irene Schouten.
Bij het WK allround in Inzell kan Beune haar seizoen nog mooier maken. Nog nooit won ze een allroundtoernooi bij de senioren, maar daar zou dit weekend zomaar eens verandering in kunnen komen. In Inzell moet Beune in ieder geval zien af te rekenen met Antoinette Rijpma-de Jong, Marijke Groenewoud en de Japanse Miho Takagi.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal