TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Olga Fatkoelina was de snelste op de 500 meter voor vrouwen bij de EK afstanden. Maar de grootste verrassing was de vierde plaats van Femke Kok.
Femke Kok reed een tijd van 37,66, goed voor een juniorenwereldrecord. Met de toptijd reed ze ook nog eens een halve seconde van haar persoonlijke record af.
"Ik had dit nooit gedacht van tevoren", sprak een opgetogen Kok voor de camera van de NOS. "Ik vond het superleuk om voor zo'n vol stadion te rijden. Al die mensen die voor je schreeuwen geeft ook extra energie."
Femke Kok steelt de harten van schaatsfans, op én naast het ijs 😍🔶
De 19-jarige juniore grijpt maar net naast het EK-podium op de 500 meter.
Meer → https://t.co/gQQ2lTyNeu pic.twitter.com/DRxU5fQsY8 — NOS Sport (@NOSsport) January 11, 2020
Europees kampioen Fatkoelina was met haar winnende tijd van 37,40 een fractie sneller dan de Oostenrijkse titelhoudster Vanessa Herzog. Angelina Golikova completeerde het podium, gevolgd door Kok. Letitia de Jong eindigde als zesde.
Jutta Leerdam kwam niet in actie op de 500 meter. De Nederlands kampioene op de 500 en 1.000 meter kampt met een verrekte lies. Doordat ze zich te laat afmeldde, mocht Ireen Wüst niet meer als haar vervanger opdraven.
Zonde! Ik ben reserve 500m vandaag voor het ISU EK Afstanden. Jutta Leerdam start niet, helaas is er te laat afgemeld dus ik mag niet starten! #balen #ISU #EKAfstanden #ikwaserklaarvoor — Ireen Wüst (@Ireenw) January 11, 2020
Johan Derksen doet suggestie voor vervanger van Jack van Gelder in SBS-talkshows
08:21Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s
07:54De TV van gisteren: Matige start voor realityserie De Bogaartjes
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Vertical Limit
00:56Komende week in GTST: Chantabele chappies en de teleurgestelde tweeling