TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een nieuw dieptepunt dus, na toch al een enorm stroeve start. Het lijkt erop dat vrijwel niemand meer behoefte heeft aan VTBL. Deze week zakte het aantal kijkers al onder de 100.000 en op vrijdag bleven er nog 33.000 over. Uiteraard was er wel veel concurrentie: de Ronde van Spanje startte in Utrecht en er was atletiek bij de NPO.
Concurrent Veronica Offside trok vrijdag ook geen volle zalen, maar toch zaten er nog 168.000 mensen voor de buis. Vermoedelijk ook niet echt een aantal waar Veronica gelukkig mee is. Vandaag Inside - de talkshow met ook Wilfred Genee als presentator - wist op SBS 728.000 mensen te bereiken.
De grote vraag is hoeveel tijd VTBL krijgt om te verbeteren.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen