TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een nieuw dieptepunt dus, na toch al een enorm stroeve start. Het lijkt erop dat vrijwel niemand meer behoefte heeft aan VTBL. Deze week zakte het aantal kijkers al onder de 100.000 en op vrijdag bleven er nog 33.000 over. Uiteraard was er wel veel concurrentie: de Ronde van Spanje startte in Utrecht en er was atletiek bij de NPO.
Concurrent Veronica Offside trok vrijdag ook geen volle zalen, maar toch zaten er nog 168.000 mensen voor de buis. Vermoedelijk ook niet echt een aantal waar Veronica gelukkig mee is. Vandaag Inside - de talkshow met ook Wilfred Genee als presentator - wist op SBS 728.000 mensen te bereiken.
De grote vraag is hoeveel tijd VTBL krijgt om te verbeteren.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026