TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Wereldkampioenschap Voetbal is voor veel voetballers pas net voorbij, maar lang uitrusten is er voor de spelers van diverse Engelse clubs niet bij. Verspreid over deze Tweede Kerstdag worden er namelijk maar liefst zeven duels gespeeld in strijd om die felbegeerde Premier League.
De planning ziet er dan ook als volgt uit:
Dat betekent dus ook dat 'onze eigen' Virgil van Dijk weer aan de bak moet, en dat is hard nodig ook. Liverpool staat momenteel op een zesde plek in de ranking met 22 punten. Volgens clubicoon Steve Nicol heeft de club dat mede te danken aan onze Nederlandse aanvoerder. "Op een moment dat Virgil van Dijk snel moet reageren, beweegt hij zijn voeten, maar niet zijn hele lichaam. Hij staat daar maar en kijkt toe." En dat is niet hoe je een wedstrijd wint.
Gelukkig heeft hij nog alle tijd om zich te revancheren. De clubs staan in het algemeen klassement nog aardig dicht bij elkaar. Zo gaat Arsenal aan de leiding met 37 punten op de voet gevolgd door Manchester City met 32 en New Castle met 30. Verder hebben Tottenham (29) en het Manchester United (26) van voormalig Ajax-trainer Erik ten Hag het tot nu toe beter gedaan dan Liverpool. De vraag is echter of dat ook na de winterstop nog zo blijft. De spanning is en blijft immers om te snijden.
De Premier League-wedstrijden zijn in Nederland exclusief én live te zien bij Viaplay.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers