TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Nederland verdedigt de titel op de afsluitende onderdelen van de EK Atletiek: de 4 x 400 meter estafette.
Eerst zijn de vrouwen aan de beurt met onder anderen Lieke Klaver. Het team won zilver op de Olympische Spelen van Parijs en was de beste op de vorige twee Europese kampioenschappen. De grote vraag is of Femke Bol meedoet. De atleet was als slotloper een belangrijke schakel in het team.
Vorig jaar stapte Femke Bol over van de 400 m en 400 m horden naar de 800 m. Daarbij maakte ze een voorbehoud voor het estafettenummer. Ook een Bol die niet optimaal getraind heeft, is een aanwinst.
Na de vrouwen zijn de mannen aan de beurt om het holle stokje door te geven. Volgens de regels moet dat minimaal 50 gram wegen en tussen de 28 en 30 centimeter lang zijn.
EK Atletiek Outdoor is op zondag 16 augustus 2026 om 20:30 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Vanavond op TV: Harrie Jekkers: In mijn liedjes kan ik wonen, Oh, wat een jaar!, The Dictator
20:11Adriaan van Toor reageert op overlijden Hans Beijer (83): 'Toegewijde, fijne collega'
14:38Got Talent deelt eerste beelden en die zitten bomvol spektakel
14:12Jiry legt onverwacht vertrek bij B&B Vol Liefde-Iris uit: 'Er zat geen liefde in'
13:27Humberto Tan met lege handen voor aanvang van nieuw tv-seizoen