TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Bij de mannen is er op de kortste sprintafstand maar één huizenhoge favoriet. Dat is de Amerikaan Jordan Stolz die vrijwel elke wedstrijd wint waar hij aan deelneemt. De enige die soms in zijn buurt weet te blijven is de Nederlander Jenning de Boo. Lukt hem dat ook vandaag? Outsiders zijn twee rappe Polen: Damian Zurek en Marek Kania.
Bij de vrouwen lonkt het goud voor de Nederlandse Femke Kok. Ondanks een vermoeidheidsziekte, waardoor ze de eerste maanden van het seizoen aan de kant zat en wereldbekers miste, reed ze de snelste seizoenstijd. Bovendien werd ze de afgelopen twee jaar ook al wereldkampioen op het sprintnummer.
Andere kanshebbers zijn onder anderen de Poolse Andzelika Wojcik, de Japanse Kurumi Inagawa en de Amerikaanse Erin Jackson.
Het WK Afstanden in Hamar zie je op vrijdag 14 maart 2025 vanaf 18:35 uur bij NOS op NPO 1.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'