TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Er gebeurt weer genoeg op het WK Atletiek Outdoor vandaag.
Rond 14:00 uur verschijnt Xavi Mo-Ajok waarschijnlijk aan de start bij de halve finale 200 meter. De Nederlandse hardloper met Surinaamse roots was als kind al onverslaanbaar bij tikkertje.
Nu loopt de 22-jarige tussen de grote jongens en droomt van medailles. Maar eerst maar eens kwalificeren voor de finale van vrijdag.
Lieke Klaver komt waarschijnlijk wel aan de start in de finale. In haar geval van de 400 meter. De atlete uit Velsen-Zuid is het aan haar stand verplicht om mee te doen om de medailles.
Klaver won al eens zilver op de WK indoor en werd eerder dit jaar Europees kampioen in Apeldoorn. Daarnaast is ze in het bezit van olympisch goud op de 4x400 meter gemengde estafette. Het veld is echter sterk bezet en dan komt er ook wat geluk bij kijken.
Sport: WK Atletiek Outdoor is op donderdag 18 september 2025 om 12:10 uur te zien op NPO 2.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers