TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het voetbalweekend begint in de Eredivisie met een duel tussen PEC Zwolle en AZ.
De Alkmaarders, die vorig seizoen als vierde eindigden, komen naar Zwolle voor niets anders dan drie punten. De ploeg van trainer Maarten Martens moest afgelopen zomer weliswaar enkele sterkhouders laten gaan, maar dat betekent niet dat de ambities de ijskast in gaan. Met een relatief jonge ploeg wil AZ wederom de strijd aangaan met clubs als PSV, Feyenoord, Ajax en FC Twente.
Een van de groeibriljanten is middenvelder Sven Mijnans, die vanuit de jeugd van Sparta naar Alkmaar kwam en vorig seizoen al een uitstekende indruk maakte. Voorin doet Martens het met Ruben van Bommel, Troy Parrott en Ibrahim Sadiq.
PEC Zwolle vs. AZ zie je op vrijdag 20 september vanaf 20:00 uur op een van de zenders van ESPN. Liever de samenvatting kijken? Kijk dan op vrijdag 20 september om 22:40 uur naar Studio Sport Eredivisie bij NOS op NPO1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster