TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord ontvangt in Rotterdam aartsrivaal Ajax. Dit wordt meer dan ooit een beladen Klassieker.
Steven Berghuis keert terug in De Kuip. De oud-Feyenoorder speelde er vorig seizoen ook al, maar toen bleef het stadion vanwege de coronamaatregelen leeg. Ajax won met 0-2, mede dankzij een eigen doelpunt van Marco Senesi. Het seizoen daarvoor had de verdediger tegen Ajax ook de bal in het eigen doel gewerkt. ‘Gelukkig’ voor Feyenoord speelt Senesi nu bij het Engelse Bournemouth.
Deze Klassieker wordt niet de strijd tussen tweelingbroers Quinten en Jurriën Timber, want eerstgenoemde is geblesseerd. Zo blijven Henk Groot (Feyenoord) en zijn zes jaar oudere broer Cees (Ajax) de enige broers die tegenover elkaar stonden in de beladen wedstrijd. In 1963 werd het 1-1.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'