TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord ontvangt in Rotterdam aartsrivaal Ajax. Dit wordt meer dan ooit een beladen Klassieker.
Steven Berghuis keert terug in De Kuip. De oud-Feyenoorder speelde er vorig seizoen ook al, maar toen bleef het stadion vanwege de coronamaatregelen leeg. Ajax won met 0-2, mede dankzij een eigen doelpunt van Marco Senesi. Het seizoen daarvoor had de verdediger tegen Ajax ook de bal in het eigen doel gewerkt. ‘Gelukkig’ voor Feyenoord speelt Senesi nu bij het Engelse Bournemouth.
Deze Klassieker wordt niet de strijd tussen tweelingbroers Quinten en Jurriën Timber, want eerstgenoemde is geblesseerd. Zo blijven Henk Groot (Feyenoord) en zijn zes jaar oudere broer Cees (Ajax) de enige broers die tegenover elkaar stonden in de beladen wedstrijd. In 1963 werd het 1-1.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt
09:45Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen