TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Al vroeg in het seizoen staat er in Rotterdam een stadsderby op het programma als Sparta grote broer Feyenoord ontvangt. Na de degradatie van Excelsior is dat dit seizoen ook de enige stadstwist in de Eredivisie.
Lees ook: Alles over het voetbalseizoen 2024/2025
Bij Feyenoord weet men dat het bezoek aan de stadsgenoot geen makkie wordt. Vorig seizoen stond dit duel ook al vroeg in de competitie op het programma en toen mocht de ploeg van nieuwe trainer Brian Priske van geluk spreken dat het niet verloor. Na een 2-0 achterstand wist Feyenoord laat in de wedstrijd dankzij goals van Santiago Giménez en talent Leo Sauer langszij te komen.
Voor Spartaan Julian Baas, die overkwam van Excelsior, is het een bijzondere dag. Hij speelt voor het eerst een stadsderby voor de club waar zijn hele familie fan van is.
Sparta Rotterdam vs. Feyenoord vindt op zondag 25 augustus vanaf 14:30 uur plaats. De samenvatting zie je 's avonds vanaf 18:55 uur in Studio Sport Eredivisie.
Patty Brard: 'Hier had ik eerder mee moeten beginnen'
13:39Tina Nijkamp denkt dat dit de opvolger van Peter van der Vorst bij RTL wordt
12:48Zweverigheid viert hoogtij in Onderweg Naar Liefde: 'Gepenetreerd door energie'
12:20Niels van der Laan: 'Ik werd getipt door de politie over alle bedreigingen'
11:20Video: Will Koopman is nog lang niet klaar met Gooische Vrouwen