TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Twee topduels in de Eredivisie: Feyenoord - PSV en AZ - Ajax. Normaal gesproken zijn dit de vier beste clubs uit de Eredivisie, maar dit seizoen is het anders: FC Twente meldde zich brutaal boven in de ranglijst.
De spelers van Feyenoord zullen het Conference League-duel met Olympique Marseille van donderdag nog in de benen voelen, dus het treffen met PSV komt niet heel gelegen. De Rotterdammers spelen wel thuis, dus wellicht helpt de twaalfde man de ploeg van trainer Arne Slot erdoorheen.
AZ ontvangt in eigen huis Ajax en hoopt op een herhaling van het duel eerder dit seizoen in Amsterdam. Toen wonnen de Alkmaarders knap met 2-1. Zakaria Aboukhlal maakte de winnende. De andere twee duels in de Eredivisie zijn NEC - Go Ahead Eagles en Vitesse - Heerenveen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje