TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Twee topduels in de Eredivisie: Feyenoord - PSV en AZ - Ajax. Normaal gesproken zijn dit de vier beste clubs uit de Eredivisie, maar dit seizoen is het anders: FC Twente meldde zich brutaal boven in de ranglijst.
De spelers van Feyenoord zullen het Conference League-duel met Olympique Marseille van donderdag nog in de benen voelen, dus het treffen met PSV komt niet heel gelegen. De Rotterdammers spelen wel thuis, dus wellicht helpt de twaalfde man de ploeg van trainer Arne Slot erdoorheen.
AZ ontvangt in eigen huis Ajax en hoopt op een herhaling van het duel eerder dit seizoen in Amsterdam. Toen wonnen de Alkmaarders knap met 2-1. Zakaria Aboukhlal maakte de winnende. De andere twee duels in de Eredivisie zijn NEC - Go Ahead Eagles en Vitesse - Heerenveen.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson