TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
AZ en PSV hadden allebei een goede competitiestart en dat is terug te zien op de ranglijst. Vanavond treffen de teams elkaar in Alkmaar.
Bij de thuisploeg waren er voorafgaand aan het seizoen de nodige twijfels. Kon de ploeg het vertrek van Vangelis Pavlidis, Dani de Wit en Yukinari Sugawara opvangen? Het antwoord? Ja. Aankoop Troy Parrott bleek een schot in de roos. Zo trof de Ierse spits in het duel met sc Heerenveen vier keer doel. Tegen de Eindhovenaren hoopt hij weer te scoren, al zal dat een stuk lastiger gaan.
PSV is ook dit jaar weer favoriet voor de landstitel en won de laatste drie duels in Alkmaar. PSV-Coach Peter Bosz kan overigens geen beroep doen op de geblesseerde Joey Veerman, wat weer kansen biedt voor Guus Til en Ismael Saibari.
AZ vs. PSV is op zaterdag 19 oktober vanaf 18:45 uur te zien op ESPN 2. Geen abonnee? Kijk dan om 22:30 uur naar de samenvatting in Studio Sport Eredivisie op NPO 1.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight