TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
AZ en PSV hadden allebei een goede competitiestart en dat is terug te zien op de ranglijst. Vanavond treffen de teams elkaar in Alkmaar.
Bij de thuisploeg waren er voorafgaand aan het seizoen de nodige twijfels. Kon de ploeg het vertrek van Vangelis Pavlidis, Dani de Wit en Yukinari Sugawara opvangen? Het antwoord? Ja. Aankoop Troy Parrott bleek een schot in de roos. Zo trof de Ierse spits in het duel met sc Heerenveen vier keer doel. Tegen de Eindhovenaren hoopt hij weer te scoren, al zal dat een stuk lastiger gaan.
PSV is ook dit jaar weer favoriet voor de landstitel en won de laatste drie duels in Alkmaar. PSV-Coach Peter Bosz kan overigens geen beroep doen op de geblesseerde Joey Veerman, wat weer kansen biedt voor Guus Til en Ismael Saibari.
AZ vs. PSV is op zaterdag 19 oktober vanaf 18:45 uur te zien op ESPN 2. Geen abonnee? Kijk dan om 22:30 uur naar de samenvatting in Studio Sport Eredivisie op NPO 1.
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato