TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
AZ en PSV hadden allebei een goede competitiestart en dat is terug te zien op de ranglijst. Vanavond treffen de teams elkaar in Alkmaar.
Bij de thuisploeg waren er voorafgaand aan het seizoen de nodige twijfels. Kon de ploeg het vertrek van Vangelis Pavlidis, Dani de Wit en Yukinari Sugawara opvangen? Het antwoord? Ja. Aankoop Troy Parrott bleek een schot in de roos. Zo trof de Ierse spits in het duel met sc Heerenveen vier keer doel. Tegen de Eindhovenaren hoopt hij weer te scoren, al zal dat een stuk lastiger gaan.
PSV is ook dit jaar weer favoriet voor de landstitel en won de laatste drie duels in Alkmaar. PSV-Coach Peter Bosz kan overigens geen beroep doen op de geblesseerde Joey Veerman, wat weer kansen biedt voor Guus Til en Ismael Saibari.
AZ vs. PSV is op zaterdag 19 oktober vanaf 18:45 uur te zien op ESPN 2. Geen abonnee? Kijk dan om 22:30 uur naar de samenvatting in Studio Sport Eredivisie op NPO 1.
Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint
08:51GTST-fans speculeren erop los na mysterieuze video: 'Wie komt er terug?'
08:22De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers raken niet uitgepraat over Angela
06:47Vanavond op TV: Boerderij Van Dorst, Scam alert: Trap er niet in!, Inferno
16:45Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film