TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
AZ en PSV hadden allebei een goede competitiestart en dat is terug te zien op de ranglijst. Vanavond treffen de teams elkaar in Alkmaar.
Bij de thuisploeg waren er voorafgaand aan het seizoen de nodige twijfels. Kon de ploeg het vertrek van Vangelis Pavlidis, Dani de Wit en Yukinari Sugawara opvangen? Het antwoord? Ja. Aankoop Troy Parrott bleek een schot in de roos. Zo trof de Ierse spits in het duel met sc Heerenveen vier keer doel. Tegen de Eindhovenaren hoopt hij weer te scoren, al zal dat een stuk lastiger gaan.
PSV is ook dit jaar weer favoriet voor de landstitel en won de laatste drie duels in Alkmaar. PSV-Coach Peter Bosz kan overigens geen beroep doen op de geblesseerde Joey Veerman, wat weer kansen biedt voor Guus Til en Ismael Saibari.
AZ vs. PSV is op zaterdag 19 oktober vanaf 18:45 uur te zien op ESPN 2. Geen abonnee? Kijk dan om 22:30 uur naar de samenvatting in Studio Sport Eredivisie op NPO 1.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:48Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval