TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
AZ en PSV hadden allebei een goede competitiestart en dat is terug te zien op de ranglijst. Vanavond treffen de teams elkaar in Alkmaar.
Bij de thuisploeg waren er voorafgaand aan het seizoen de nodige twijfels. Kon de ploeg het vertrek van Vangelis Pavlidis, Dani de Wit en Yukinari Sugawara opvangen? Het antwoord? Ja. Aankoop Troy Parrott bleek een schot in de roos. Zo trof de Ierse spits in het duel met sc Heerenveen vier keer doel. Tegen de Eindhovenaren hoopt hij weer te scoren, al zal dat een stuk lastiger gaan.
PSV is ook dit jaar weer favoriet voor de landstitel en won de laatste drie duels in Alkmaar. PSV-Coach Peter Bosz kan overigens geen beroep doen op de geblesseerde Joey Veerman, wat weer kansen biedt voor Guus Til en Ismael Saibari.
AZ vs. PSV is op zaterdag 19 oktober vanaf 18:45 uur te zien op ESPN 2. Geen abonnee? Kijk dan om 22:30 uur naar de samenvatting in Studio Sport Eredivisie op NPO 1.
Partnerbijdrage
Bijzondere eerste beelden Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker
10:02Video: wordt Hélène Hendriks iedere ochtend huilend wakker hierdoor?
10:00Bert van der Veer blikt terug: 'Joop van den Ende en John de Mol domineerden het Gouden Televizier-Ring Gala'
09:17'Gerard Cox bezocht Joke Bruijs nog altijd en dan zongen ze samen'
08:46Terugkijken: Paul de Leeuw geeft een heel bijzonder optreden cadeau aan Bente