TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Philip Roodhooft vergeleek Mathieu van der Poel vorig jaar, na diens overwinning in Parijs - Roubaix, met sportlegenden als Michael Jordan en Johan Cruijff. De teambaas van de Nederlander oordeelde dat zijn renner net als zij een sprankje genialiteit heeft dat hem uniek maakt. “Mathieu voegt iets toe aan de sport wat anderen niet hebben”, vertelde hij voor de camera’s van Studio Sport.
Roodhoofts enthousiasme was begrijpelijk: Van der Poel had net een maar liefst zestig kilometer lange monstersolo over de onregelmatige kasseien van Noord-Frankrijk afgerond waarmee hij al zijn concurrenten ruim drie minuten voor bleef. Dit jaar is hij begrijpelijkerwijs weer een van de favorieten. Wout van Aert en Mads Pedersen behoren ook tot de kanshebbers.
Wielrennen: Parijs-Roubaix Femmes is op zaterdag 12 april 2025 om 14:45 uur te zien op NPO 1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag