TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Philip Roodhooft vergeleek Mathieu van der Poel vorig jaar, na diens overwinning in Parijs - Roubaix, met sportlegenden als Michael Jordan en Johan Cruijff. De teambaas van de Nederlander oordeelde dat zijn renner net als zij een sprankje genialiteit heeft dat hem uniek maakt. “Mathieu voegt iets toe aan de sport wat anderen niet hebben”, vertelde hij voor de camera’s van Studio Sport.
Roodhoofts enthousiasme was begrijpelijk: Van der Poel had net een maar liefst zestig kilometer lange monstersolo over de onregelmatige kasseien van Noord-Frankrijk afgerond waarmee hij al zijn concurrenten ruim drie minuten voor bleef. Dit jaar is hij begrijpelijkerwijs weer een van de favorieten. Wout van Aert en Mads Pedersen behoren ook tot de kanshebbers.
Wielrennen: Parijs-Roubaix Femmes is op zaterdag 12 april 2025 om 14:45 uur te zien op NPO 1.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht