TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Weer of geen weer, één zaak staat bij voorbaat vast in de 258 kilometer lange voorjaarsklassieker Parijs-Roubaix: het wordt ook dit jaar weer loodzwaar. De oorzaak? 56 kilometer aan kinderkopjes die op de deelnemers aan de Hel van het Noorden liggen te wachten.
Dit jaar worden de Vlaming Wout van Aert, de Deen Mads Pedersen en de Nederlandse titelhouder Mathieu van der Poel getipt voor de zege. Een onfortuinlijke buiteling of een lekke band ligt echter altijd op de loer en een favorietenstatus zegt daarom lang niet altijd niet alles.
Dit ondervond Van Aert vorig jaar. De Vlaamse topper had eerdere edities van Parijs-Roubaix ook al veel pech en reed ditmaal vlak voor de finish lek. Hij verzuchtte na afloop: “De Hel lijkt voor mij vervloekt.”
Parijs-Roubaix 2024 vindt plaats op zondag 7 april en volg je live via NPO1 en NOS.nl.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug