TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Weer of geen weer, één zaak staat bij voorbaat vast in de 258 kilometer lange voorjaarsklassieker Parijs-Roubaix: het wordt ook dit jaar weer loodzwaar. De oorzaak? 56 kilometer aan kinderkopjes die op de deelnemers aan de Hel van het Noorden liggen te wachten.
Dit jaar worden de Vlaming Wout van Aert, de Deen Mads Pedersen en de Nederlandse titelhouder Mathieu van der Poel getipt voor de zege. Een onfortuinlijke buiteling of een lekke band ligt echter altijd op de loer en een favorietenstatus zegt daarom lang niet altijd niet alles.
Dit ondervond Van Aert vorig jaar. De Vlaamse topper had eerdere edities van Parijs-Roubaix ook al veel pech en reed ditmaal vlak voor de finish lek. Hij verzuchtte na afloop: “De Hel lijkt voor mij vervloekt.”
Parijs-Roubaix 2024 vindt plaats op zondag 7 april en volg je live via NPO1 en NOS.nl.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026