TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Weer of geen weer, één zaak staat bij voorbaat vast in de 258 kilometer lange voorjaarsklassieker Parijs-Roubaix: het wordt ook dit jaar weer loodzwaar. De oorzaak? 56 kilometer aan kinderkopjes die op de deelnemers aan de Hel van het Noorden liggen te wachten.
Dit jaar worden de Vlaming Wout van Aert, de Deen Mads Pedersen en de Nederlandse titelhouder Mathieu van der Poel getipt voor de zege. Een onfortuinlijke buiteling of een lekke band ligt echter altijd op de loer en een favorietenstatus zegt daarom lang niet altijd niet alles.
Dit ondervond Van Aert vorig jaar. De Vlaamse topper had eerdere edities van Parijs-Roubaix ook al veel pech en reed ditmaal vlak voor de finish lek. Hij verzuchtte na afloop: “De Hel lijkt voor mij vervloekt.”
Parijs-Roubaix 2024 vindt plaats op zondag 7 april en volg je live via NPO1 en NOS.nl.
WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale
11:36Lisa en Simon Bal uit Een Huis Vol zijn in het huwelijksbootje gestapt