TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Weer of geen weer, één zaak staat bij voorbaat vast in de 258 kilometer lange voorjaarsklassieker Parijs-Roubaix: het wordt ook dit jaar weer loodzwaar. De oorzaak? 56 kilometer aan kinderkopjes die op de deelnemers aan de Hel van het Noorden liggen te wachten.
Dit jaar worden de Vlaming Wout van Aert, de Deen Mads Pedersen en de Nederlandse titelhouder Mathieu van der Poel getipt voor de zege. Een onfortuinlijke buiteling of een lekke band ligt echter altijd op de loer en een favorietenstatus zegt daarom lang niet altijd niet alles.
Dit ondervond Van Aert vorig jaar. De Vlaamse topper had eerdere edities van Parijs-Roubaix ook al veel pech en reed ditmaal vlak voor de finish lek. Hij verzuchtte na afloop: “De Hel lijkt voor mij vervloekt.”
Parijs-Roubaix 2024 vindt plaats op zondag 7 april en volg je live via NPO1 en NOS.nl.
Kirsten kijkt met gemengde gevoelens terug op MAFS-avontuur: 'Herkende mijn eigen stralende zelf niet'
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon