TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Weer of geen weer, één zaak staat bij voorbaat vast in de 258 kilometer lange voorjaarsklassieker Parijs-Roubaix: het wordt ook dit jaar weer loodzwaar. De oorzaak? 56 kilometer aan kinderkopjes die op de deelnemers aan de Hel van het Noorden liggen te wachten.
Dit jaar worden de Vlaming Wout van Aert, de Deen Mads Pedersen en de Nederlandse titelhouder Mathieu van der Poel getipt voor de zege. Een onfortuinlijke buiteling of een lekke band ligt echter altijd op de loer en een favorietenstatus zegt daarom lang niet altijd niet alles.
Dit ondervond Van Aert vorig jaar. De Vlaamse topper had eerdere edities van Parijs-Roubaix ook al veel pech en reed ditmaal vlak voor de finish lek. Hij verzuchtte na afloop: “De Hel lijkt voor mij vervloekt.”
Parijs-Roubaix 2024 vindt plaats op zondag 7 april en volg je live via NPO1 en NOS.nl.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers