TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De laatste grote voorjaarsklassieker is aan de beurt: het is de 108e editie van Luik - Bastenaken - Luik. Zoals de naam al doet vermoeden, start en finisht deze eendagskoers in Luik.
Onderweg krijgen de renners behoorlijk wat hoogtemeters voor hun kiezen. ‘La Doyenne’ is dan ook met recht een heuvelklassieker te noemen. Met name het tweede gedeelte van de ruim 250 kilometer lange koers is lastig: het parcours voert onder meer over de Côte de La Redoute en de Roche-aux-faucons. Renners die in aanmerking komen voor de overwinning moeten dus aardig kunnen klimmen en moeten bovendien een goede eindsprint in de benen hebben.
De winnaar van vorig jaar - Tadej Pogacar - is ook nu een van de kanshebbers. Datzelfde geldt voor zijn landgenoot Primoz Roglic.
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm