TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De laatste grote voorjaarsklassieker is aan de beurt: het is de 108e editie van Luik - Bastenaken - Luik. Zoals de naam al doet vermoeden, start en finisht deze eendagskoers in Luik.
Onderweg krijgen de renners behoorlijk wat hoogtemeters voor hun kiezen. ‘La Doyenne’ is dan ook met recht een heuvelklassieker te noemen. Met name het tweede gedeelte van de ruim 250 kilometer lange koers is lastig: het parcours voert onder meer over de Côte de La Redoute en de Roche-aux-faucons. Renners die in aanmerking komen voor de overwinning moeten dus aardig kunnen klimmen en moeten bovendien een goede eindsprint in de benen hebben.
De winnaar van vorig jaar - Tadej Pogacar - is ook nu een van de kanshebbers. Datzelfde geldt voor zijn landgenoot Primoz Roglic.
Partnerbijdrage
Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland blijft concurrentie nipt voor