TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De laatste grote voorjaarsklassieker is aan de beurt: het is de 108e editie van Luik - Bastenaken - Luik. Zoals de naam al doet vermoeden, start en finisht deze eendagskoers in Luik.
Onderweg krijgen de renners behoorlijk wat hoogtemeters voor hun kiezen. ‘La Doyenne’ is dan ook met recht een heuvelklassieker te noemen. Met name het tweede gedeelte van de ruim 250 kilometer lange koers is lastig: het parcours voert onder meer over de Côte de La Redoute en de Roche-aux-faucons. Renners die in aanmerking komen voor de overwinning moeten dus aardig kunnen klimmen en moeten bovendien een goede eindsprint in de benen hebben.
De winnaar van vorig jaar - Tadej Pogacar - is ook nu een van de kanshebbers. Datzelfde geldt voor zijn landgenoot Primoz Roglic.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland