TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Sjoerd van Ramshorst heeft een drukke zomer achter de rug. De presentator was tijdens het EK voetbal dagelijks te zien in het programma Studio Fussball. Ook tijdens de Olympische Spelen was hij regelmatig op televisie te zien. En alsof dat nog niet genoeg was, betekent de start van de Eredivisie ook nog eens de terugkeer van Studio Voetbal. Hierin bespreekt hij elke zondagavond met vaste en wisselende gasten het voetbal van het voorbije weekend.
Onder meer Pierre van Hooijdonk, Ibrahim Afellay en Rafael van der Vaart schuiven aan als gasten. Net als afgelopen jaar worden de uitzendingen ook dit voetbalseizoen weer vanuit een studio met publiek gemaakt.
Van Ramshorst gaf eerder al aan dat dit een mooie toevoeging is voor de kijkers: "We maken het programma tenslotte voor hen, dus het is mooi dat ze er live bij kunnen zijn."
Studio Voetbal is op zondag 11 augustus 2024 om 23:05 uur te zien op NPO 1.
Dit is waarom het NOS Journaal van 20:00 uur de komende weken verdwijnt van NPO 1
12:48Dit zijn alle voormalige winnaars van The Voice of Holland
11:55Pijnlijk: Chess vertelt in De Bondgenoten over haar nogal korte avontuurtje met Thomas
10:32Dit is de startdatum van het derde seizoen van Schiphol Airport
10:28Winter Vol Liefde-kijker richt pijlen op Klaas: 'Man zonder ruggegraat'