TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op het ATP 1000-toernooi van Montréal komt de volledige wereldtop in actie. Tussen Rafael Nadal, Novak Djokovic en Daniil Medvedev houden Van de Zandschulp en Tallon Griekspoor de Nederlandse eer hoog!
Het ijzersterk bezette toernooi in Canada is natuurlijk van het begin op 8 augustus tot de finale op zondag 14 augustus te zien op de kanalen van Ziggo Sport. Op Ziggo Sport Tennis hoef je geen bal te missen!
Vorig jaar was Medvedev de allerbeste in Toronto (Het toernooi wisselt elk jaar tussen Toronto en Montréal, vandaar). De winst in de finale op zelfverklaarde serve-bot Reilly Opelka was een voorbode van wat nog ging komen. Medvedev pakte een aantal weken later ook de titel op de US Open. Het was de allereerste grandslam-titel voor de nummer 1 van de wereld.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?