TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Tijd voor het eerste grandslamtoernooi van het jaar: de Australian Open. Vanuit Nederland zijn alle ogen gericht op de revelatie van het afgelopen tennisjaar: Botic van de Zandschulp. De 26-jarige Nederlands kampioen speelde een uitstekend seizoen en brak definitief door tijdens de US Open, waar hij in september de kwartfinales bereikte. In oktober en november bevestigde hij die vorm bij een aantal indoortoernooien.
Tijdens deze Australian Open heeft Van de Zandschulp weinig punten te verdedigen, want in 2021 strandde hij al in de eerste ronde van het toernooi. Een uitgelezen mogelijkheid dus om nog verder op de ranglijst te stijgen. Bij de vrouwen geen Kiki Bertens meer. De Nederlandse kopvrouw beëindigde in juli vorig jaar haar carrière.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven