TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De aanloop naar de Australian Open in Melbourne, het eerste grandslamtoernooi van het jaar, bleek een grote chaos. Tennissers klaagden steen en been over de quarantainemaatregelen van de organisatie en de voorkeursbehandeling van topspelers. Favorieten als Rafael Nadal, Novak Djokovic, Ashleigh Barty en Serena Williams vlogen met een privévliegtuig naar Adelaide en konden in een luxeresort onbeperkt trainen.
De meeste ‘gewone’ spelers werden met speciale vluchten ingevlogen naar Melbourne, maar door coronagevallen aan boord mochten ze vervolgens twee weken lang hun hotelkamer niet verlaten. Spelers sloegen uit noodzaak en verveling maar een balletje tegen het raam of de muur. Op deze eerste dag wordt duidelijk wie het beste is omgegaan met de beperkingen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'