TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De aanloop naar de Australian Open in Melbourne, het eerste grandslamtoernooi van het jaar, bleek een grote chaos. Tennissers klaagden steen en been over de quarantainemaatregelen van de organisatie en de voorkeursbehandeling van topspelers. Favorieten als Rafael Nadal, Novak Djokovic, Ashleigh Barty en Serena Williams vlogen met een privévliegtuig naar Adelaide en konden in een luxeresort onbeperkt trainen.
De meeste ‘gewone’ spelers werden met speciale vluchten ingevlogen naar Melbourne, maar door coronagevallen aan boord mochten ze vervolgens twee weken lang hun hotelkamer niet verlaten. Spelers sloegen uit noodzaak en verveling maar een balletje tegen het raam of de muur. Op deze eerste dag wordt duidelijk wie het beste is omgegaan met de beperkingen.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3