TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De aanloop naar de Australian Open in Melbourne, het eerste grandslamtoernooi van het jaar, bleek een grote chaos. Tennissers klaagden steen en been over de quarantainemaatregelen van de organisatie en de voorkeursbehandeling van topspelers. Favorieten als Rafael Nadal, Novak Djokovic, Ashleigh Barty en Serena Williams vlogen met een privévliegtuig naar Adelaide en konden in een luxeresort onbeperkt trainen.
De meeste ‘gewone’ spelers werden met speciale vluchten ingevlogen naar Melbourne, maar door coronagevallen aan boord mochten ze vervolgens twee weken lang hun hotelkamer niet verlaten. Spelers sloegen uit noodzaak en verveling maar een balletje tegen het raam of de muur. Op deze eerste dag wordt duidelijk wie het beste is omgegaan met de beperkingen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Moordfeest, The 6th Day
06:00Programma WK voetbal zondag 14 juni
12:39The Voice Kids zoekt nu al kandidaten voor nieuw seizoen
11:42Katy Perry bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug
11:01Winter vol liefde ster-Elsje doet boekje open over omstreden ex Gilbert: 'Hij heeft over alles gelogen'