TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De aanloop naar deze Australian Open was zeer beladen en er ontstond zelfs een politieke rel tussen Australië en Servië. Het uitsluiten van Novak Djokovic - de kampioen van 2021 - was het onderwerp van de controverse.
Na twee weken tennis in Melbourne heeft niemand het er meer over en wordt gewoon de mannenfinale gespeeld. Die krijgt dus een nieuwe winnaar: Djokovic won de laatste drie edities van het toernooi en stond in die finales slechts twee sets af.
De Serviër won de Australian Open in totaal negen keer en laat daarmee fenomeen Roger Federer (zes keer) ruim achter zich.
De huidige nummer twee van de wereld Daniil Medvedev brak vorig seizoen definitief door en haalde toen de finale. Hij strijdt dus dit jaar voor een kans. Het enige wat hij nog moet doen, is winnen van Rafael Nadal. Als dat lukt, sleept hij bijna drie miljoen euro binnen.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse