TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De aanloop naar deze Australian Open was zeer beladen en er ontstond zelfs een politieke rel tussen Australië en Servië. Het uitsluiten van Novak Djokovic - de kampioen van 2021 - was het onderwerp van de controverse.
Na twee weken tennis in Melbourne heeft niemand het er meer over en wordt gewoon de mannenfinale gespeeld. Die krijgt dus een nieuwe winnaar: Djokovic won de laatste drie edities van het toernooi en stond in die finales slechts twee sets af.
De Serviër won de Australian Open in totaal negen keer en laat daarmee fenomeen Roger Federer (zes keer) ruim achter zich.
De huidige nummer twee van de wereld Daniil Medvedev brak vorig seizoen definitief door en haalde toen de finale. Hij strijdt dus dit jaar voor een kans. Het enige wat hij nog moet doen, is winnen van Rafael Nadal. Als dat lukt, sleept hij bijna drie miljoen euro binnen.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa