TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De aanloop naar deze Australian Open was zeer beladen en er ontstond zelfs een politieke rel tussen Australië en Servië. Het uitsluiten van Novak Djokovic - de kampioen van 2021 - was het onderwerp van de controverse.
Na twee weken tennis in Melbourne heeft niemand het er meer over en wordt gewoon de mannenfinale gespeeld. Die krijgt dus een nieuwe winnaar: Djokovic won de laatste drie edities van het toernooi en stond in die finales slechts twee sets af.
De Serviër won de Australian Open in totaal negen keer en laat daarmee fenomeen Roger Federer (zes keer) ruim achter zich.
De huidige nummer twee van de wereld Daniil Medvedev brak vorig seizoen definitief door en haalde toen de finale. Hij strijdt dus dit jaar voor een kans. Het enige wat hij nog moet doen, is winnen van Rafael Nadal. Als dat lukt, sleept hij bijna drie miljoen euro binnen.
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight