TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De aanloop naar deze Australian Open was zeer beladen en er ontstond zelfs een politieke rel tussen Australië en Servië. Het uitsluiten van Novak Djokovic - de kampioen van 2021 - was het onderwerp van de controverse.
Na twee weken tennis in Melbourne heeft niemand het er meer over en wordt gewoon de mannenfinale gespeeld. Die krijgt dus een nieuwe winnaar: Djokovic won de laatste drie edities van het toernooi en stond in die finales slechts twee sets af.
De Serviër won de Australian Open in totaal negen keer en laat daarmee fenomeen Roger Federer (zes keer) ruim achter zich.
De huidige nummer twee van de wereld Daniil Medvedev brak vorig seizoen definitief door en haalde toen de finale. Hij strijdt dus dit jaar voor een kans. Het enige wat hij nog moet doen, is winnen van Rafael Nadal. Als dat lukt, sleept hij bijna drie miljoen euro binnen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'