TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Botic van de Zandschulp is dé Nederlander in vorm bij de start van Roland Garros, de 126e editie van de tweede Grand Slam van het jaar. Vorig jaar haalde Van de Zandschulp de tweede ronde op het gravel in Parijs en dat was ook gelijk zijn beste prestatie ooit.
Sindsdien is er veel voor hem veranderd: hij groeide uit tot een stabiele top 50-speler. Eind april liet hij nog zien uitstekend uit de voeten te kunnen op de relatief trage ondergrond. In München klopte hij wereldtopper Casper Ruud.
De veelbesproken Novak Djokovic is waarschijnlijk ook van de partij in Parijs, nadat hij lange tijd niet speelde omdat hij geen vaccinatiebewijs kon tonen. Verder hoopt de organisatie natuurlijk op een fitte Rafael Nadal. De Spanjaard won het toernooi al dertien keer.
Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1
08:38De TV van gisteren: Schiphol Airport weet vriend en vijand te verbazen met kijkcijfers