TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vier vrouwen zijn nog in de race voor een plek in de finale van Roland Garros, die zaterdag wordt gespeeld op het Court Philippe-Chatrier: Aryna Sabalenka, Iga Swiatek, Loïs Boisson en Cori Gauff.
Voorafgaand aan het toernooi was Iga Swiatek - de winnaar van vorig jaar - de grote favoriet voor de eindzege. De Poolse imponeerde vorig seizoen door in de voorbereiding op Roland Garros zowel het mastertoernooi van Madrid als Rome op haar naam te schrijven. Eenmaal op het Parijse gravel moest ze in de tweede ronde een set inleveren en daarna won ze alles in twee sets.
Aryna Sabalenka is een van de andere vrouwen die vooraf al hoge ogen gooide. De Wit-Russische won begin mei het toernooi in Madrid en leek daarmee haar goede vorm te bevestigen. Een van de halve finales is dan ook een droom voor de fans: de twee speelsters spelen namelijk tegen elkaar!
Tennis: Roland Garros is op donderdag 5 juni 2025 om 12:00 uur te zien op Eurosport 1.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden