TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De beste tennissers ter wereld krijgen in New York de laatste kans van dit jaar om een grandslamtoernooi te winnen. Na de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon is nu de US Open aan de beurt.
Een speler die ongetwijfeld met veel vertrouwen op de baan zal staan is Arantxa Rus. De Nederlandse routinier won in juli haar eerste WTA-toernooi (Hamburg) en bereikte daarmee de 42e positie op de wereldranglijst. De 32-jarige Rus stond nog nooit zo hoog. Een kanttekening is dat ze een echte gravelspecialist is en dat in New York op het snellere hardcourt wordt gespeeld.
Bij de mannen zijn de Nederlandse ogen met name gericht op Tallon Griekspoor, die onlangs de finale van het toernooi in Washington bereikte. Iga Swiatek en Carlos Alcaraz verdedigen hun titels.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland