TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De beste tennissers ter wereld krijgen in New York de laatste kans van dit jaar om een grandslamtoernooi te winnen. Na de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon is nu de US Open aan de beurt.
Een speler die ongetwijfeld met veel vertrouwen op de baan zal staan is Arantxa Rus. De Nederlandse routinier won in juli haar eerste WTA-toernooi (Hamburg) en bereikte daarmee de 42e positie op de wereldranglijst. De 32-jarige Rus stond nog nooit zo hoog. Een kanttekening is dat ze een echte gravelspecialist is en dat in New York op het snellere hardcourt wordt gespeeld.
Bij de mannen zijn de Nederlandse ogen met name gericht op Tallon Griekspoor, die onlangs de finale van het toernooi in Washington bereikte. Iga Swiatek en Carlos Alcaraz verdedigen hun titels.
Heel Holland Bakt flink ingekort: 'Van 50 naar 35 minuten'
10:00Janny van der Heijden: 'Ik verwacht dat Heel Holland Bakt Elke Dag in de smaak zal vallen'
09:59Miljoenenjacht terugkijken: zo won Jordy toch nog 89.000 euro
09:10Marco Borsato terug op tv: 'Hierom zei ik ja tegen dit aanbod'
08:17De TV van gisteren: wat deed Angela bij Pauw & De Wit en geen Hélène bij De Oranjezondag