TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De beste tennissers ter wereld krijgen in New York de laatste kans van dit jaar om een grandslamtoernooi te winnen. Na de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon is nu de US Open aan de beurt.
Een speler die ongetwijfeld met veel vertrouwen op de baan zal staan is Arantxa Rus. De Nederlandse routinier won in juli haar eerste WTA-toernooi (Hamburg) en bereikte daarmee de 42e positie op de wereldranglijst. De 32-jarige Rus stond nog nooit zo hoog. Een kanttekening is dat ze een echte gravelspecialist is en dat in New York op het snellere hardcourt wordt gespeeld.
Bij de mannen zijn de Nederlandse ogen met name gericht op Tallon Griekspoor, die onlangs de finale van het toernooi in Washington bereikte. Iga Swiatek en Carlos Alcaraz verdedigen hun titels.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne