TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De beste tennissers ter wereld krijgen in New York de laatste kans van dit jaar om een grandslamtoernooi te winnen. Na de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon is nu de US Open aan de beurt.
Een speler die ongetwijfeld met veel vertrouwen op de baan zal staan is Arantxa Rus. De Nederlandse routinier won in juli haar eerste WTA-toernooi (Hamburg) en bereikte daarmee de 42e positie op de wereldranglijst. De 32-jarige Rus stond nog nooit zo hoog. Een kanttekening is dat ze een echte gravelspecialist is en dat in New York op het snellere hardcourt wordt gespeeld.
Bij de mannen zijn de Nederlandse ogen met name gericht op Tallon Griekspoor, die onlangs de finale van het toernooi in Washington bereikte. Iga Swiatek en Carlos Alcaraz verdedigen hun titels.
De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?
14:50Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'