TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De beste tennissers ter wereld krijgen in New York de laatste kans van dit jaar om een grandslamtoernooi te winnen. Na de Australian Open, Roland Garros en Wimbledon is nu de US Open aan de beurt.
Een speler die ongetwijfeld met veel vertrouwen op de baan zal staan is Arantxa Rus. De Nederlandse routinier won in juli haar eerste WTA-toernooi (Hamburg) en bereikte daarmee de 42e positie op de wereldranglijst. De 32-jarige Rus stond nog nooit zo hoog. Een kanttekening is dat ze een echte gravelspecialist is en dat in New York op het snellere hardcourt wordt gespeeld.
Bij de mannen zijn de Nederlandse ogen met name gericht op Tallon Griekspoor, die onlangs de finale van het toernooi in Washington bereikte. Iga Swiatek en Carlos Alcaraz verdedigen hun titels.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'