TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De tweede toernooiweek van Wimbledon start met wedstrijden uit de vierde ronde. De spelers die nu nog in het toernooi zitten gaan sowieso met 220.000 euro prijzengeld naar huis. Punten voor de wereldranglijst zijn er niet te verdienen, omdat de organisatie Russische en Belarussische tennissers heeft uitgesloten.
Sinds 2019 beschikt het park over twee banen die overdekt kunnen worden. Bij slecht weer of invallende duisternis wordt dus ook in Londen altijd doorgespeeld. De recentste Britse winnaar van het toernooi is Andy Murray, die de afgelopen jaren met blessures kampte en daardoor nauwelijks zijn niveau haalde. De Schot won het toernooi in 2013 en 2016. Op dezelfde banen pakte Murray bovendien een gouden medaille tijdens de Olympische Spelen van 2012.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'