TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Derdedivisionist USV Hercules zorgde eind vorig jaar voor misschien wel de grootste stunt uit de geschiedenis van het KNVB-bekertoernooi door Ajax te verslaan. Diep in de extra tijd maakte invaller Mats Grotenbreg het winnende doelpunt en zorgde daarmee voor Ajax' eerste bekernederlaag tegen amateurs ooit.
Hercules uit Utrecht neemt het vanavond in de achtste finales op tegen SC Cambuur. Hercules-trainer René van der Kooij ziet de wedstrijd met vertrouwen tegemoet: “Als je van Ajax kan winnen, dan win je ook van Cambuur”, zei hij in de kantine op het eigen sportcomplex. De Friezen zijn dus gewaarschuwd. Eerder op de avond neemt Vitesse het in het GelreDome op tegen AFC, dat door de uitschakeling van Ajax de laatst overgebleven deelnemer uit Amsterdam is.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen