TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Derdedivisionist USV Hercules zorgde eind vorig jaar voor misschien wel de grootste stunt uit de geschiedenis van het KNVB-bekertoernooi door Ajax te verslaan. Diep in de extra tijd maakte invaller Mats Grotenbreg het winnende doelpunt en zorgde daarmee voor Ajax' eerste bekernederlaag tegen amateurs ooit.
Hercules uit Utrecht neemt het vanavond in de achtste finales op tegen SC Cambuur. Hercules-trainer René van der Kooij ziet de wedstrijd met vertrouwen tegemoet: “Als je van Ajax kan winnen, dan win je ook van Cambuur”, zei hij in de kantine op het eigen sportcomplex. De Friezen zijn dus gewaarschuwd. Eerder op de avond neemt Vitesse het in het GelreDome op tegen AFC, dat door de uitschakeling van Ajax de laatst overgebleven deelnemer uit Amsterdam is.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival
22:32Kijkers enthousiast over Songfestival-commentaar Henry Schut en Jeroen Kijk in de Vegte
15:09Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Slimste Mens start
14:20De makelaars van de Nederlandse Million Dollar Listing zijn bekend
13:53De streamingtip van de week: Haantjes seizoen 2 op Netflix