TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deel 1 van een razendsnel Tourtweeluik door het Franse rivierenland leidt de renners van Saint-Méen-le-Grand naar Laval. Het is vlak en een massasprint lijkt zo goed als onvermijdelijk.
Sowieso hebben de parcoursbouwers van deze ronde een route uitgestippeld die bij de sprinters in de smaak valt. Er liggen behoorlijk wat vlakke etappes voor hen klaar. Mogelijk is dat een goedmakertje voor de laatste etappe.
Dat was altijd een keuvel- en treuzelrit richting een vrijwel zekere massasprint op de Champs-Élysées, nu is daar de steile Montmartre aan toegevoegd en kan er vrijwel zeker een streep door de slotsprint.
Topspurters als Jasper Philipsen, Tim Merlier en Jonathan Milan lieten zich hierdoor niet afschrikken en namen de Tour desondanks op in de jaarplanning.

Deze etappe van de Tour de France is vanaf 14:20 uur te zien op NPO1.
Simon Keizer blikt vooruit op Onvergetelijke Liedjes: 'Niemand weet vooraf wie er meedoen'
08:56De TV van gisteren: Ruim 1,4 miljoen kijkers voor verkiezingsuitslag op NPO1
06:47Vanavond op TV: Onvergetelijke liedjes, St. Willebrord: Het mirakel van Brabant, X-Men: First Class
06:16Regisseur Joosje Duk over de serie Nordin: 'Humor werkt pas echt als het een beetje schuurt'
01:00Komende week in GTST: Verhitte verhandelingen en de pikante picknick