TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de tweede dag van het toernooi staat er een kraker op het programma: Spanje - Kroatië. Dat duel is een herhaling van de finale van de Nations League van vorig jaar. Spanje nam de penalty's na een 0-0 eindstand beter en pakte de beker. Een belangrijke rol was weggelegd voor keeper Unai Simón, die twee inzetten vanaf 11 meter stopte. De nederlaag was een bittere pil voor Luka Modri?, sterspeler van de Kroaten. Hij is met zijn 38 jaar al op leeftijd en hoopt deze zomer eindelijk een prijs te winnen met zijn land.
Beide landen maken een goede kans op de toernooiwinst, al moeten ze wel de poule des doods overleven. Italië, dat vandaag tegen Albanië speelt, zit namelijk in dezelfde groep. In een andere groep nemen Hongarije en Zwitserland het tegen elkaar op.
EK Voetbal: Spanje - Kroatië is op zaterdag 15 juni om 18:00 uur te zien op NPO 1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is
14:06Komt er nog een derde seizoen van Eén Grote Familie?
13:57Betaalt Vandaag Inside meer of minder aan gasten dan Pauw & De Wit?
13:45Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'