TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord keert terug op heilige grond: San Siro in Milaan. In 1970 wonnen de Rotterdammers er de Europa Cup 1 door Celtic met 2-1 te verslaan. Nu hoopt Feyenoord tegen AC Milan plaatsing af te dwingen voor de achtste finales van de Champions League. En het ziet er goed uit: op woensdag 12 februari 2025 wist Feyenoord al met 1-0 te winnen van de ploeg.
Bij de Italiaanse club staat Tijjani Reijnders sinds de zomer van 2023 onder contract en onze landgenoot is een van de sterkhouders van de roodzwarten. Daarmee houdt hij een lange geschiedenis van Nederlanders bij AC Milan in stand.
Onder anderen Ruud Gullit, Marco van Basten en Frank Rijkaard eind jaren 80 en Clarence Seedorf en Jaap Stam in de jaren nul gingen Reijnders voor. Voor Santiago Gimenez wordt het een saillant duel. De Mexicaanse spits stapte begin deze maand over van Feyenoord naar AC Milan.
AC Milan - Feyenoord zie je op dinsdag 18 februari 2025 vanaf 18:45 uur op Ziggo Sport.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost