TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord kijkt met gemengde gevoelens terug op de twee groepswedstrijden tegen Lazio Roma in de Champions League. De Rotterdammers wonnen de eerste, thuis in een kolkende Kuip, met indrukwekkend voetbal met 3-1, maar verloren het duel in Rome drie weken geleden. Lazio kreeg maar één kans en dat bleek genoeg voor de overwinning: 1-0.
Daarom heeft Feyenoord vanavond thuis tegen Atlético Madrid de punten hard nodig. Die ploeg leidt groep E met acht punten, Feyenoord heeft er twee minder en Lazio staat daar nog tussen. Winst tegen Atlético vergroot de kansen op overwintering in de Champions League dus aanzienlijk. Uit was Feyenoord al dichtbij, maar ondanks een goal van David Hancko en een eigen doelpunt won het stugge Atlético met 3-2. Gaat het weer spoken in de Kuip?
Feyenoord vs. Atlético Madrid in strijd om de Champions League is op dinsdag 28 november vanaf 21:00 uur te zien op RTL7.
Terugkijken: Jamai imponeert Maestro-kijkers opnieuw
09:48Deze Winter Vol Liefde-deelneemster komt je wellicht bekend voor
09:20Zien: Oos Kesbeke reageert op Expeditie Robinson-winst Camiel
09:01Monique Hansler briest: 'Mijn neus, dat ga ik echt niet doen'
08:13De TV van gisteren: veel kritiek op finale Expeditie Robinson, bekijk de reacties