TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Feyenoord kijkt met gemengde gevoelens terug op de twee groepswedstrijden tegen Lazio Roma in de Champions League. De Rotterdammers wonnen de eerste, thuis in een kolkende Kuip, met indrukwekkend voetbal met 3-1, maar verloren het duel in Rome drie weken geleden. Lazio kreeg maar één kans en dat bleek genoeg voor de overwinning: 1-0.
Daarom heeft Feyenoord vanavond thuis tegen Atlético Madrid de punten hard nodig. Die ploeg leidt groep E met acht punten, Feyenoord heeft er twee minder en Lazio staat daar nog tussen. Winst tegen Atlético vergroot de kansen op overwintering in de Champions League dus aanzienlijk. Uit was Feyenoord al dichtbij, maar ondanks een goal van David Hancko en een eigen doelpunt won het stugge Atlético met 3-2. Gaat het weer spoken in de Kuip?
Feyenoord vs. Atlético Madrid in strijd om de Champions League is op dinsdag 28 november vanaf 21:00 uur te zien op RTL7.
Partnerbijdrage
John Williams (56) doet ontboezeming over gezondheid: 'Zonder haar was ik er niet meer geweest'
09:55Op deze datum start het nieuwe seizoen Even tot hier
08:29De TV van gisteren: Kijkers voor House of Hide & Seek ver te zoeken op zomerse zaterdagavond
08:13Chess in tranen na mislukte proef in Bondgenoten: 'Ongezonde gewoonte'
12:08Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'