TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV start een nieuw Europees avontuur in de Champions League, die vanaf dit seizoen in een nieuw format wordt gespeeld. Geen poules meer met daarin vier ploegen, maar één grote competitie, waarin alle 32 ploegen acht duels spelen. De Eindhovenaren beginnen met een pittige klus: een uitwedstrijd tegen Juventus.
Positief voor de ploeg van trainer Peter Bosz is dat het kampioenselftal van vorig seizoen grotendeels intact is gebleven. Sterkhouders als Johan Bakayoko, Joey Veerman en Olivier Boscagli bleven de club trouw.
Aan de kant van Juventus zijn veel ogen gericht op Teun Koopmeiners, die drie weken geleden voor zo’n 50 miljoen euro overkwam van Atalanta Bergamo. Feyenoord speelt donderdag zijn eerste Champions League-wedstrijd tegen Bayer Leverkusen.
Juventus vs. PSV zie je op dinsdag 17 september vanaf 18:45 uur bij Ziggo Sport. Geen Ziggo-abonnee? Maak dan gratis een account aan op Ziggo Sport Free.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in de Top 2000 Quiz
12:21Oud-presentatrice Viola Holt (76) overleden
11:03Jaap Reesema raakt gevoelige snaar bij Diggy Dex in Onvergetelijke Liedjes
10:28Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen