TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Manchester City moet aan de bak in de achtste finales van de Champions League. In het heenduel in en tegen Leipzig bleef de sterrenformatie van trainer Pep Guardiola steken op een 1-1-gelijkspel.
Opvallend was de onzichtbaarheid van doelpuntenmachine Erling Haaland. De Noor is normaliter de gevaarlijkste speler van City, maar in Duitsland gaf hij even niet thuis. De lange aanvaller aast nu ongetwijfeld op revanche.
Het tweede duel van de avond gaat tussen FC Porto en Inter. De eerste wedstrijd won Inter in eigen huis met 1-0 en dus is er in Portugal nog alles mogelijk. De hoop was toen op een Nederlands getint Inter, maar Stefan de Vrij en Denzel Dumfries startten op de reservebank. Een van de duels wordt live uitgezonden en het andere komt in samenvatting.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg