TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Manchester City moet aan de bak in de achtste finales van de Champions League. In het heenduel in en tegen Leipzig bleef de sterrenformatie van trainer Pep Guardiola steken op een 1-1-gelijkspel.
Opvallend was de onzichtbaarheid van doelpuntenmachine Erling Haaland. De Noor is normaliter de gevaarlijkste speler van City, maar in Duitsland gaf hij even niet thuis. De lange aanvaller aast nu ongetwijfeld op revanche.
Het tweede duel van de avond gaat tussen FC Porto en Inter. De eerste wedstrijd won Inter in eigen huis met 1-0 en dus is er in Portugal nog alles mogelijk. De hoop was toen op een Nederlands getint Inter, maar Stefan de Vrij en Denzel Dumfries startten op de reservebank. Een van de duels wordt live uitgezonden en het andere komt in samenvatting.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse