TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De Noorse voetbalclub Molde FC en het Turkse Galatasaray strijden vanavond tegen elkaar. Dit doen ze uiteraard vooral om een plek in de de groepsfase van de Champions League, maar er zou zomaar nog eens een reden achter kunnen zitten. De startpremie voor deelname aan de groepsfase van de Champions League bedraagt namelijk zo'n 15,6 miljoen euro. Ter vergelijking: de verliezer van deze play-offronde komt in de Europa League terecht, waar van die premie nog maar 3,6 miljoen euro over is.
De Nederlandse deelnemer in de voorrondes, PSV, heeft een begroting van zo'n 85 miljoen euro. De Eindhovenaren kunnen bij plaatsing voor het hoofdtoernooi dus ongeveer 18 procent van het totale budget verdienen. Om de bizarre hoogte van het verdienen bedrag nog eens in perspectief te plaatsen: Een club als Excelsior moet het elk jaar doen met een begroting van 7,5 miljoen euro.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol