TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV neemt het vanavond dan wel op tegen de Spaanse stuntploeg Girona, toch is de kans groot dat er veel spelers met interlands voor het Nederlands elftal aan de aftrap staan. PSV heeft met onder meer Joey Veerman, Jerdy Schouten, Guus Til, Noa Lang en Luuk de Jong een hoop spelers die het oranje droegen. Niks bijzonders tot zover, maar bij de tegenstander uit Catalonië loopt er ook een aantal rond.
In de selectie van de nummer drie van de afgelopen Spaans competitie zitten Daley Blind, Donny van de Beek en Arnaut Danjuma. Of eerstgenoemde erbij is in het Phillips Stadion is nog de vraag. De verdediger kampt met een voetblessure.
Oud-Ajacied Van de Beek en aanvaller Arnaut Danjuma (ex-N.E.C.) zijn wel fit en maken een goede kans op een basisplek.
PSV vs. Girona zie je op dinsdag 5 november vanaf 18:45 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Dit zijn de eerste beelden van Scrooge LIVE 2025
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
10:07Ewout Genemans reageert op onrust rondom online komen van Bureau Utrecht
09:50Familie Kraan neemt afscheid van Een Huis Vol Emigreert
08:23De TV van gisteren: Kijkers worden beroerd van de termen 'vriend' en 'broer' in Bureau Utrecht