TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV neemt het vanavond dan wel op tegen de Spaanse stuntploeg Girona, toch is de kans groot dat er veel spelers met interlands voor het Nederlands elftal aan de aftrap staan. PSV heeft met onder meer Joey Veerman, Jerdy Schouten, Guus Til, Noa Lang en Luuk de Jong een hoop spelers die het oranje droegen. Niks bijzonders tot zover, maar bij de tegenstander uit Catalonië loopt er ook een aantal rond.
In de selectie van de nummer drie van de afgelopen Spaans competitie zitten Daley Blind, Donny van de Beek en Arnaut Danjuma. Of eerstgenoemde erbij is in het Phillips Stadion is nog de vraag. De verdediger kampt met een voetblessure.
Oud-Ajacied Van de Beek en aanvaller Arnaut Danjuma (ex-N.E.C.) zijn wel fit en maken een goede kans op een basisplek.
PSV vs. Girona zie je op dinsdag 5 november vanaf 18:45 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Dit is de verbijsterende winnaar van The Tribute: Battle of the Bands 2025
10:26Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'