TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV neemt het vanavond dan wel op tegen de Spaanse stuntploeg Girona, toch is de kans groot dat er veel spelers met interlands voor het Nederlands elftal aan de aftrap staan. PSV heeft met onder meer Joey Veerman, Jerdy Schouten, Guus Til, Noa Lang en Luuk de Jong een hoop spelers die het oranje droegen. Niks bijzonders tot zover, maar bij de tegenstander uit Catalonië loopt er ook een aantal rond.
In de selectie van de nummer drie van de afgelopen Spaans competitie zitten Daley Blind, Donny van de Beek en Arnaut Danjuma. Of eerstgenoemde erbij is in het Phillips Stadion is nog de vraag. De verdediger kampt met een voetblessure.
Oud-Ajacied Van de Beek en aanvaller Arnaut Danjuma (ex-N.E.C.) zijn wel fit en maken een goede kans op een basisplek.
PSV vs. Girona zie je op dinsdag 5 november vanaf 18:45 uur op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Partnerbijdrage
Paul de Leeuw wil zijn oude programma's niet zomaar online in de Schatkamer: 'De tijdsgeest is veranderd'
07:45Johnny de Mol doet onsmakelijke ontboezeming: 'Dronk ochtendurine van vriendin'
06:47Vanavond op TV: The connection, NCIS, Soul
19:05Carrie op Vrijdag mag toch door
18:15Het MAX Orkest krijgt een tweede seizoen