TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
PSV sluit de groepsfase van de Champions League af met een thuisduel tegen Arsenal. Beide ploegen zijn al geplaatst voor de knock-outfase en spelen dus vooral voor de bonus.
Aan de Engelsen bewaart de ploeg van Peter Bosz weinig goede herinneringen. In de eerste speelronde begonnen de Eindhovenaren vol goede, aanvallende moed aan het uitduel. Die aanvalsdrang viel te prijzen, maar het was ook wel wat naïef: na 90 minuten stond er een pijnlijke 4-0 nederlaag op het bord.
De afgelopen maanden heeft PSV stappen gemaakt. Zo liet het elftal in het thuisduel met RC Lens zien dan het ook ‘lelijk’ kan winnen. Ook de wederopstanding in de vorige wedstrijd in Sevilla was knap. PSV kwam met 2-0 achter, maar na een rode voor de thuisploeg knokte het zich terug: 2-3.
PSV vs. Arsenal is op dinsdag 12 december vanaf 18:45 uur te zien op RTL7.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint