TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is misschien wel de grootste verrassing in de achtste finales van de Champions League: Real Sociedad. De nummer 4 van Spanje, met oud-Ajacied Sheraldo Becker in de ploeg, eindigde ongeslagen als nummer 1 in een groep met onder meer Inter, finalist van vorig jaar. De teleurstelling was ongetwijfeld groot toen de zwaarst mogelijke nummer 2 uit de groepsfase uit de koker kwam: PSG met wereldster Kylian Mbappé. Toch zal er voldoende vertrouwen zijn na de succesvolle groepsfase.
De andere wedstrijd van vanavond gaat tussen het Bayern München van Matthijs de Ligt en Lazio Roma, dat in de poule Feyenoord achter zich wist te houden. De Duitsers wisten de afgelopen drie edities niet verder te komen dan de kwartfinales en zullen gebrand zijn op Europees succes.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?
20:19Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers