TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is misschien wel de grootste verrassing in de achtste finales van de Champions League: Real Sociedad. De nummer 4 van Spanje, met oud-Ajacied Sheraldo Becker in de ploeg, eindigde ongeslagen als nummer 1 in een groep met onder meer Inter, finalist van vorig jaar. De teleurstelling was ongetwijfeld groot toen de zwaarst mogelijke nummer 2 uit de groepsfase uit de koker kwam: PSG met wereldster Kylian Mbappé. Toch zal er voldoende vertrouwen zijn na de succesvolle groepsfase.
De andere wedstrijd van vanavond gaat tussen het Bayern München van Matthijs de Ligt en Lazio Roma, dat in de poule Feyenoord achter zich wist te houden. De Duitsers wisten de afgelopen drie edities niet verder te komen dan de kwartfinales en zullen gebrand zijn op Europees succes.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde
19:39Samson-klassieker krijgt WK make-over: Marie Verhulst blaast 'Wij willen voetballen' nieuw leven in
19:07Coen Swijnenberg scoort rol in Gooische Vrouwen en neemt zijn teckels mee naar de set
15:57Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten