TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste wedstrijd tegen Rangers FC staat voor Ajax vanavond de tweede groepswedstrijd in de Champions League op het programma. Het Engelse Liverpool FC is de tegenstander, en dat is voor de Amsterdammers geen onbekende.
In het seizoen 2020-2021 stonden beide ploegen ook al tegenover elkaar in de groepsfase. In oktober versloegen de Engelsen Ajax in Amsterdam met 1-0, na een eigen doelpunt van Ajacied Nicolás Tagliafico. In december kreeg Ajax op Anfield de kans op revanche, maar ook daar gingen de Amsterdammers door eigen toedoen met 1-0 onderuit.
Het zal voor André Onana, inmiddels keeper bij het Italiaanse Internazionale, een wedstrijd zijn om snel te vergeten. Het was zijn blunder die de wedstrijd besliste. Neemt Ajax vanavond revanche?
Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4
07:55De TV van gisteren: Kijkers blij met terugkeer Lubach
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Geheimen van het museum, Het roer om, Eddie the Eagle