TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste wedstrijd tegen Rangers FC staat voor Ajax vanavond de tweede groepswedstrijd in de Champions League op het programma. Het Engelse Liverpool FC is de tegenstander, en dat is voor de Amsterdammers geen onbekende.
In het seizoen 2020-2021 stonden beide ploegen ook al tegenover elkaar in de groepsfase. In oktober versloegen de Engelsen Ajax in Amsterdam met 1-0, na een eigen doelpunt van Ajacied Nicolás Tagliafico. In december kreeg Ajax op Anfield de kans op revanche, maar ook daar gingen de Amsterdammers door eigen toedoen met 1-0 onderuit.
Het zal voor André Onana, inmiddels keeper bij het Italiaanse Internazionale, een wedstrijd zijn om snel te vergeten. Het was zijn blunder die de wedstrijd besliste. Neemt Ajax vanavond revanche?
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade