TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste wedstrijd tegen Rangers FC staat voor Ajax vanavond de tweede groepswedstrijd in de Champions League op het programma. Het Engelse Liverpool FC is de tegenstander, en dat is voor de Amsterdammers geen onbekende.
In het seizoen 2020-2021 stonden beide ploegen ook al tegenover elkaar in de groepsfase. In oktober versloegen de Engelsen Ajax in Amsterdam met 1-0, na een eigen doelpunt van Ajacied Nicolás Tagliafico. In december kreeg Ajax op Anfield de kans op revanche, maar ook daar gingen de Amsterdammers door eigen toedoen met 1-0 onderuit.
Het zal voor André Onana, inmiddels keeper bij het Italiaanse Internazionale, een wedstrijd zijn om snel te vergeten. Het was zijn blunder die de wedstrijd besliste. Neemt Ajax vanavond revanche?
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis