TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Twintig jaar na het winnen van de UEFA Cup maakt Feyenoord kans op een nieuwe Europese prijs. De Rotterdammers spelen in Tirana tegen AS Roma voor de winst in de Conference League.
Het behalen van de finale - ten koste van Olympique Marseille - werd in Rotterdam al gevierd als de hoofdprijs. Trainer Arne Slot genoot ook, maar relativeerde de winst direct. “Het is mooi als je een finale bereikt, maar het is vooral leuk als je hem wint”, zei de coach, die Feyenoord dit seizoen boven verwachting laat presteren.
De tegenstander had een stroever toernooi: onderweg naar de finale had AS Roma onder meer de grootst mogelijke moeite met Vitesse. De ploeg van trainer José Mourinho speelde wel een degelijke halve finale, waarin de Romeinen Leicester City versloegen.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij