TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is dus duidelijk: Feyenoord speelt ook na de winterstop door in de Conference League. Met een 2-2 gelijkspel op bezoek bij Slavia Praag wisten ze zich te plaatsen voor de volgende ronde. Toch is het nog niet compleet voorbij: vandaag trekken de Rotterdammers ten strijde tegen Maccabi Haifa, waar ze begin september nog 0-0 tegen speelden. Weten ze dat nu op te buigen naar iets positiefs?
De Europa League en Conference League gaan na deze ronde verder met de knock-outfase. Het is de Nederlandse clubs er veel aan gelegen zich daarvoor te plaatsen. Niet alleen het sportieve aspect speelt daarbij rol, ook financieel zijn deze Europese toernooien zeer lucratief. Daarnaast verdienen de clubs punten voor de coëfficiëntenranglijst, waardoor Nederland in de nabije toekomst weer meer clubs naar de Europese toernooien mag afvaardigen.
Alle ploegen die overwinteren zitten op 13 december in de kokers voor de loting. Beide toernooien gaan vervolgens verder op donderdag 17 februari.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko