TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze avond in de Europa League komen de drie Nederlandse clubs weer in actie. Om 18:45 spelen AZ en FC Twente een uitwedstrijd. De Alkmaarders tegen Loedogorets en Twente tegen Olympiakos Piraeus. Beide ploegen hopen via de play-offs op een verlenging van in ieder geval twee wedstrijden in deze nieuwe opzet van de Europa League. Daarvoor moeten ze bij de eerste 24 clubs op de ranglijst van 32 eindigen. Winst is dus van harte welkom.
Ajax, dat om 21:00 tegen Lazio Roma speelt, heeft zijn schaapjes al bijna op het droge. Na vier wedstrijden tegen relatief makkelijke tegenstanders prijkten de Amsterdammers met tien punten in de top van de rangschikking. Lazio Roma is een opponent van een sterker kaliber. De ploeg van Francesco Farioli heeft wel het thuisvoordeel.
De wedstrijden van FC Twente, AZ en Ajax zie je op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026