TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze avond in de Europa League komen de drie Nederlandse clubs weer in actie. Om 18:45 spelen AZ en FC Twente een uitwedstrijd. De Alkmaarders tegen Loedogorets en Twente tegen Olympiakos Piraeus. Beide ploegen hopen via de play-offs op een verlenging van in ieder geval twee wedstrijden in deze nieuwe opzet van de Europa League. Daarvoor moeten ze bij de eerste 24 clubs op de ranglijst van 32 eindigen. Winst is dus van harte welkom.
Ajax, dat om 21:00 tegen Lazio Roma speelt, heeft zijn schaapjes al bijna op het droge. Na vier wedstrijden tegen relatief makkelijke tegenstanders prijkten de Amsterdammers met tien punten in de top van de rangschikking. Lazio Roma is een opponent van een sterker kaliber. De ploeg van Francesco Farioli heeft wel het thuisvoordeel.
De wedstrijden van FC Twente, AZ en Ajax zie je op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Kijkers geraakt door verhaal van Klaas in Winter Vol Liefde
20:26Jack van Gelder voorlopig niet te zien bij De Oranjewinter: 'Ze kiezen een andere basis'
15:00Het tweede seizoen van Paradise Hotel eindigt nóg heftiger dan seizoen 1
13:45Blijf lekker thuis: zo mis je geen moment van De Vrienden van Amstel LIVE 2026
13:20Welk programma vervangt Medisch Centrum West in 2026?