TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Deze avond in de Europa League komen de drie Nederlandse clubs weer in actie. Om 18:45 spelen AZ en FC Twente een uitwedstrijd. De Alkmaarders tegen Loedogorets en Twente tegen Olympiakos Piraeus. Beide ploegen hopen via de play-offs op een verlenging van in ieder geval twee wedstrijden in deze nieuwe opzet van de Europa League. Daarvoor moeten ze bij de eerste 24 clubs op de ranglijst van 32 eindigen. Winst is dus van harte welkom.
Ajax, dat om 21:00 tegen Lazio Roma speelt, heeft zijn schaapjes al bijna op het droge. Na vier wedstrijden tegen relatief makkelijke tegenstanders prijkten de Amsterdammers met tien punten in de top van de rangschikking. Lazio Roma is een opponent van een sterker kaliber. De ploeg van Francesco Farioli heeft wel het thuisvoordeel.
De wedstrijden van FC Twente, AZ en Ajax zie je op Ziggo Sport. Geen abonnee? Maak dan gratis een account aan via Ziggo Sport Free.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los