TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dankzij de goede prestaties van Nederlandse clubs in de Europese toernooien is de Eredivisie nog steeds zesde competitie van Europa. Toch blijft de afstand tot de echte topcompetities groot. Engeland, Spanje, Italië, Duitsland en Frankrijk haalden dit seizoen al meer punten en terwijl alle Nederlandse clubs inmiddels uitgeschakeld zijn, hebben deze landen nog meerdere ijzers in het Europese vuur.
Geen wonder dus dat in de halve finales van de Champions League alleen nog ploegen zitten uit die topcompetities: dat zijn naast Arsenal en PSG ook FC Barcelona en Inter.
En je weet wat ze zeggen: wie wil winnen, zal zelfs de beste moeten verslaan. Het is inmiddels dan ook een voorspelbaar gegeven. De laatste twintig jaar wisten alleen PSV (2005) en Ajax (2019) die topvijf-hegemonie te doorbreken door zich in de halve finales te spelen.
Arsenal vs. PSG zie je op dinsdag 29 april 2025 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. De return volgt op woensdag 7 mei om 21:00 uur.
Partnerbijdrage
Terugkijken: Frits Sissing krijgt hoestbui tijdens finale Maestro
10:46LUBACH terug op tv: 'Stop met dit onderdeel, de kijker wil het niet'
10:00De tv-aanraders van Floortje Dessing: 'Deze serie was magisch'
09:41Greetje en Bert uit URK! weer samen: is dit het bewijs?
09:23Terugkijken: Grammy's 2026, dit waren de hoogtepunten