TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dankzij de goede prestaties van Nederlandse clubs in de Europese toernooien is de Eredivisie nog steeds zesde competitie van Europa. Toch blijft de afstand tot de echte topcompetities groot. Engeland, Spanje, Italië, Duitsland en Frankrijk haalden dit seizoen al meer punten en terwijl alle Nederlandse clubs inmiddels uitgeschakeld zijn, hebben deze landen nog meerdere ijzers in het Europese vuur.
Geen wonder dus dat in de halve finales van de Champions League alleen nog ploegen zitten uit die topcompetities: dat zijn naast Arsenal en PSG ook FC Barcelona en Inter.
En je weet wat ze zeggen: wie wil winnen, zal zelfs de beste moeten verslaan. Het is inmiddels dan ook een voorspelbaar gegeven. De laatste twintig jaar wisten alleen PSV (2005) en Ajax (2019) die topvijf-hegemonie te doorbreken door zich in de halve finales te spelen.
Arsenal vs. PSG zie je op dinsdag 29 april 2025 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. De return volgt op woensdag 7 mei om 21:00 uur.
De TV van gisteren: Kyle én Danique stormen woedend weg tijdens gesprek met expert in MAFS
22:09Danique krijgt lovende woorden en bijval van MAFS-kijkers
15:26De eerste beelden van Het Jachtseizoen: Most Wanted 2026 zijn verschenen
15:10Linda heeft keiharde boodschap voor Anton in Married at First Sight: 'Knop omgezet'
13:56Deze hints wijzen naar Daan Boom als Mol in Wie Is de Mol? 2026