TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dankzij de goede prestaties van Nederlandse clubs in de Europese toernooien is de Eredivisie nog steeds zesde competitie van Europa. Toch blijft de afstand tot de echte topcompetities groot. Engeland, Spanje, Italië, Duitsland en Frankrijk haalden dit seizoen al meer punten en terwijl alle Nederlandse clubs inmiddels uitgeschakeld zijn, hebben deze landen nog meerdere ijzers in het Europese vuur.
Geen wonder dus dat in de halve finales van de Champions League alleen nog ploegen zitten uit die topcompetities: dat zijn naast Arsenal en PSG ook FC Barcelona en Inter.
En je weet wat ze zeggen: wie wil winnen, zal zelfs de beste moeten verslaan. Het is inmiddels dan ook een voorspelbaar gegeven. De laatste twintig jaar wisten alleen PSV (2005) en Ajax (2019) die topvijf-hegemonie te doorbreken door zich in de halve finales te spelen.
Arsenal vs. PSG zie je op dinsdag 29 april 2025 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. De return volgt op woensdag 7 mei om 21:00 uur.
Partnerbijdrage
Video: Thomas van Groningen over het succes van Nieuws van de Dag
08:43Dit is de winnaar van The Masked Singer 2025/2026
07:57De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht
06:47Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten