TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dankzij de goede prestaties van Nederlandse clubs in de Europese toernooien is de Eredivisie nog steeds zesde competitie van Europa. Toch blijft de afstand tot de echte topcompetities groot. Engeland, Spanje, Italië, Duitsland en Frankrijk haalden dit seizoen al meer punten en terwijl alle Nederlandse clubs inmiddels uitgeschakeld zijn, hebben deze landen nog meerdere ijzers in het Europese vuur.
Geen wonder dus dat in de halve finales van de Champions League alleen nog ploegen zitten uit die topcompetities: dat zijn naast Arsenal en PSG ook FC Barcelona en Inter.
En je weet wat ze zeggen: wie wil winnen, zal zelfs de beste moeten verslaan. Het is inmiddels dan ook een voorspelbaar gegeven. De laatste twintig jaar wisten alleen PSV (2005) en Ajax (2019) die topvijf-hegemonie te doorbreken door zich in de halve finales te spelen.
Arsenal vs. PSG zie je op dinsdag 29 april 2025 vanaf 21:00 uur op Ziggo Sport. De return volgt op woensdag 7 mei om 21:00 uur.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen