TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De uitzendrechten van de Formule 1 liggen tot het einde van het raceseizoen 2024 nog bij Viaplay, maar Ziggo lijkt daarna met de beelden aan de haal te gaan. In Ziggo Race Café leken Olav Mol en Jack Plooij al meer te weten. En het was voor beiden lastig om hun mond te houden.
"De eerste race van het nieuwe seizoen is volgend jaar in Melbourne en het is geweldig dat wij dat als eerste naartoe mogen", zei Plooij aan tafel van het praatprogramma over Formule 1. Presentator Rob Kamphues besloot daarna om over de opmerking van Plooij heen te praten. Wellicht dat de verslaggever zijn mond voorbij praatte aan de tafel? Het krijgt ongetwijfeld een vervolg de komende tijd.
Jack komt met ????????? nieuws! ?
Het volgende seizoen krijgt een andere start... ?#ZiggoSport #RaceCafe #SaudiArabianGP?? pic.twitter.com/kQPviwR9WC — Ziggo Sport Racing (@ZS_Racing) March 9, 2024
Dit seizoen is Max Verstappen uitstekend begonnen. De Nederlander won de eerste twee races en staat zodoende als vanzelfsprekend bovenaan in het wereldkampioenschap. De Red Bull-rijder werd de voorbije drie seizoenen gekroond tot wereldkampioen.
Najib en Niama Amhali zinspelen op eigen realityserie: 'Om het échte verhaal te vertellen'
10:23Glennis Grace over rel rond Sleepers: 'Hoop op nieuw seizoen'
10:18Ophef bij Vandaag inside over BBB-crisis: Derksen steunt Mona Keijzer
10:13De TV van gisteren: Alleen The Voice blijft overeind in olympische lawine
06:47Vanavond op TV: Patience, The winner takes it all, Kingpin