TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De uitzendrechten van de Formule 1 liggen tot het einde van het raceseizoen 2024 nog bij Viaplay, maar Ziggo lijkt daarna met de beelden aan de haal te gaan. In Ziggo Race Café leken Olav Mol en Jack Plooij al meer te weten. En het was voor beiden lastig om hun mond te houden.
"De eerste race van het nieuwe seizoen is volgend jaar in Melbourne en het is geweldig dat wij dat als eerste naartoe mogen", zei Plooij aan tafel van het praatprogramma over Formule 1. Presentator Rob Kamphues besloot daarna om over de opmerking van Plooij heen te praten. Wellicht dat de verslaggever zijn mond voorbij praatte aan de tafel? Het krijgt ongetwijfeld een vervolg de komende tijd.
Jack komt met ????????? nieuws! ?
Het volgende seizoen krijgt een andere start... ?#ZiggoSport #RaceCafe #SaudiArabianGP?? pic.twitter.com/kQPviwR9WC — Ziggo Sport Racing (@ZS_Racing) March 9, 2024
Dit seizoen is Max Verstappen uitstekend begonnen. De Nederlander won de eerste twee races en staat zodoende als vanzelfsprekend bovenaan in het wereldkampioenschap. De Red Bull-rijder werd de voorbije drie seizoenen gekroond tot wereldkampioen.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer