TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De uitzendrechten van de Formule 1 liggen tot het einde van het raceseizoen 2024 nog bij Viaplay, maar Ziggo lijkt daarna met de beelden aan de haal te gaan. In Ziggo Race Café leken Olav Mol en Jack Plooij al meer te weten. En het was voor beiden lastig om hun mond te houden.
"De eerste race van het nieuwe seizoen is volgend jaar in Melbourne en het is geweldig dat wij dat als eerste naartoe mogen", zei Plooij aan tafel van het praatprogramma over Formule 1. Presentator Rob Kamphues besloot daarna om over de opmerking van Plooij heen te praten. Wellicht dat de verslaggever zijn mond voorbij praatte aan de tafel? Het krijgt ongetwijfeld een vervolg de komende tijd.
Jack komt met ????????? nieuws! ?
Het volgende seizoen krijgt een andere start... ?#ZiggoSport #RaceCafe #SaudiArabianGP?? pic.twitter.com/kQPviwR9WC — Ziggo Sport Racing (@ZS_Racing) March 9, 2024
Dit seizoen is Max Verstappen uitstekend begonnen. De Nederlander won de eerste twee races en staat zodoende als vanzelfsprekend bovenaan in het wereldkampioenschap. De Red Bull-rijder werd de voorbije drie seizoenen gekroond tot wereldkampioen.
Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken
11:33Video: Twee oud-redacteuren vertellen heftige verhalen over De Wereld Draait Door
11:20Daar zijn ze dan: Eva en Lars als echte partners in Flikken Maastricht
10:56Actrice Toprak Yalciner stapt in het huwelijksbootje