Sport
Videoland krijgt live studioprogramma rondom Glory-events
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 21-08-22 11:35

Aanstaande zaterdag is het dan ook al tijd voor de eerste ronde: dan strijden Jamal Ben Saddik en Benjamin Adegbuyi tegen elkaar.
Videoland
Voor het live studioprogramma heeft Videoland diverse bekende gezichten aan zich gebonden. Zo mag Mark Schaaf het programma presenteren, maar helemaal alleen staat hij er niet voor. De kickbokskenner wordt namelijk per wedstrijd bijgestaan door diverse analisten als Remy Bonjasky, Lucia Rijker en Melvin Manhoef. Het commentaar bij de wedstrijden wordt gegeven door Alex Lely en Remy Bonjasky. Laatstgenoemde heeft zich exclusief aan Videoland verbonden.
Jay-Jay Boske
Ook is er natuurlijk een dappere dodo die zich rondom de Ring gaat begeven als ware Ringside reporter. Die eer is weggelegd voor JayJay Boske, die zelf ook al wat ervaring heeft met het kickboksen. Hij nam het ooit op tegen Nesim van Supergaande. Zie de video hier.
Dit bericht op Instagram bekijken
Glory 81 is zaterdag 20 augustus vanaf 20.00 uur live te zien bij Videoland.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Masterchef Australië: Dessert Masters gaat van start op Net5
Smullen maar! Als je verzot bent op MasterChef moet je nu vooral blijven opletten. Vanaf vandaag zendt Net5 Masterchef Australië: Dessert Masters uit, een spin-off van de reguliere reeks waarin de beste banketbakkers het tegen elkaar gaan opnemen.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:05Ziggy Krassenberg van The Voice en K2 Zoekt K3 doet mee aan American Idol
10:42De Bondgenoten nadert eindelijk zijn allereerste ontknoping
10:00Alles over de Gouden Televizier-Ring verkiezing 2024
09:20De TV van gisteren: Dieuwertje Blok zwaait af onder toeziend oog van ruim 1,3 miljoen kijkers
09:04RTL komt onverwacht met nieuwe afleveringen van Beat the Champions
De tv van gisteren
Meer tv 5 decDe TV van gisteren: Dieuwertje Blok zwaait af onder toeziend oog van ruim 1,3 miljoen kijkers
De nieuwste reviews
Meer reviews 14 novCANAL+ komt terug naar Nederland met een nieuw streamingplatform
8 novPodcast #45: Ferry de Serie, All the Light We Cannot See, Sly (Netflix) & Fingernails (Apple TV+)
8 novDe TV van gisteren: Kijkers vol bewondering voor politie in goedbekeken Bureau Rotterdam