TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Real Madrid verdedigt dit jaar de titel en lijkt met ook de Champions League op zak weer de absolute favoriet... of is Barcelona – dat deze zomer een flinke makeover heeft gekregen – dé kandidaat voor het kampioenschap?
Vrijdag 13 augustus trappen Osasuna en Sevilla het seizoen om 20:55 uur af. Barcelona komt zaterdag 14 augustus in actie en ontvangt in eigen huis Rayo Vallecano (20:35 uur). Real Madrid speelt op zondag 15 augustus en gaat om 21:35 uur op bezoek bij Almería. Alle wedstrijden zijn live te volgen op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select).
Alle ogen zijn vooral gericht op de gloednieuwe selectie van FC Barcelona. Er moest wat veranderen om dit jaar wél kans te maken op de titel, en dus gingen de Catalanen vol de transfermarkt op. Op alle vlakken heeft Barça flinke versterking gehaald: Raphinha, Koundé, Kessié, Christensen en als klap op de vuurpijl werd ook nog superspits Robert Lewandowski gecontracteerd. Zou het genoeg zijn om Real Madrid dit seizoen van de troon te stoten?
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025