TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het uitduel tegen Hongarije wacht Oranje nu een duel met Duitsland. In München probeert het team van Ronald Koeman af te rekenen met de ploeg die op het afgelopen EK tot de kwartfinales kwam.
De laatste keer dat Oranje in het stadion van Bayern München speelde verliep alles crescendo: in de achtste finale van het voorbije EK had Nederland geen kind aan Roemenië: 3-0. Cody Gakpo en Donyell Malen waren die dag de doelpuntenmakers.
Nederland trof de Duitsers overigens ook al eerder in deze cyclus. In Amsterdam eindigde een zeer vermakelijk duel in 2-2. Tijjani Reijnders, Ryan Gravenberch en Brian Brobbey waren die avond de uitblinkers aan Nederlandse zijde. Reijnders lijkt ook vanavond zeker van een basisplaats, voor de andere twee is dat nog maar de vraag.
Duitsland vs. Nederland in strijd om de Nations League zie je op maandag 14 oktober vanaf 20:45 uur op NPO 3.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis