TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het uitduel tegen Hongarije wacht Oranje nu een duel met Duitsland. In München probeert het team van Ronald Koeman af te rekenen met de ploeg die op het afgelopen EK tot de kwartfinales kwam.
De laatste keer dat Oranje in het stadion van Bayern München speelde verliep alles crescendo: in de achtste finale van het voorbije EK had Nederland geen kind aan Roemenië: 3-0. Cody Gakpo en Donyell Malen waren die dag de doelpuntenmakers.
Nederland trof de Duitsers overigens ook al eerder in deze cyclus. In Amsterdam eindigde een zeer vermakelijk duel in 2-2. Tijjani Reijnders, Ryan Gravenberch en Brian Brobbey waren die avond de uitblinkers aan Nederlandse zijde. Reijnders lijkt ook vanavond zeker van een basisplaats, voor de andere twee is dat nog maar de vraag.
Duitsland vs. Nederland in strijd om de Nations League zie je op maandag 14 oktober vanaf 20:45 uur op NPO 3.
Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?