TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het duel tegen de Bosniërs gaat het vizier op de ontmoeting met aartsrivaal Duitsland. Ook al is het ‘maar’ een wedstrijd in de Nations League, duels tegen de Oosterburen worden altijd op het scherp van de snede gespeeld.
Net als bij Oranje vindt ook bij de Duitsers een verjongingskuur plaats. Toni Kroos en Thomas Müller zwaaiden na de verloren halve finale op het EK af als internationals. Trainer Julian Nagelsmann heeft de keuze over voldoende jongere alternatieven. Met spelers als Florian Wirtz en Jamal Musiala zit het met de toekomst van het Duitse voetbal wel goed.
Ook Oranje heeft over de aanwas van nieuw talent weinig te klagen. Met Jerdy Schouten, Tijjani Reijnders en Xavi Simons zijn nieuwe sterkhouders voor de komende jaren voorhanden.
De Nations League-wedstrijd tussen Nederland en Duitsland zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:45 uur op NPO 3.
'Dit is een zwaktebod van het ingestorte RTL Tonight'
10:07Dit zijn de deelnemers van het vierde seizoen van Winter Vol Liefde
09:29Zien: De eerste beelden van het nieuwe seizoen Special Forces VIPS
08:00Carlo Boszhard herbeleeft zijn Cash & Carlo-tijd door het nieuwe programma Prijzenjacht
07:53Dit is de startdatum van The Masked Singer 2025