TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het duel tegen de Bosniërs gaat het vizier op de ontmoeting met aartsrivaal Duitsland. Ook al is het ‘maar’ een wedstrijd in de Nations League, duels tegen de Oosterburen worden altijd op het scherp van de snede gespeeld.
Net als bij Oranje vindt ook bij de Duitsers een verjongingskuur plaats. Toni Kroos en Thomas Müller zwaaiden na de verloren halve finale op het EK af als internationals. Trainer Julian Nagelsmann heeft de keuze over voldoende jongere alternatieven. Met spelers als Florian Wirtz en Jamal Musiala zit het met de toekomst van het Duitse voetbal wel goed.
Ook Oranje heeft over de aanwas van nieuw talent weinig te klagen. Met Jerdy Schouten, Tijjani Reijnders en Xavi Simons zijn nieuwe sterkhouders voor de komende jaren voorhanden.
De Nations League-wedstrijd tussen Nederland en Duitsland zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:45 uur op NPO 3.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland