TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na het duel tegen de Bosniërs gaat het vizier op de ontmoeting met aartsrivaal Duitsland. Ook al is het ‘maar’ een wedstrijd in de Nations League, duels tegen de Oosterburen worden altijd op het scherp van de snede gespeeld.
Net als bij Oranje vindt ook bij de Duitsers een verjongingskuur plaats. Toni Kroos en Thomas Müller zwaaiden na de verloren halve finale op het EK af als internationals. Trainer Julian Nagelsmann heeft de keuze over voldoende jongere alternatieven. Met spelers als Florian Wirtz en Jamal Musiala zit het met de toekomst van het Duitse voetbal wel goed.
Ook Oranje heeft over de aanwas van nieuw talent weinig te klagen. Met Jerdy Schouten, Tijjani Reijnders en Xavi Simons zijn nieuwe sterkhouders voor de komende jaren voorhanden.
De Nations League-wedstrijd tussen Nederland en Duitsland zie je op dinsdag 10 september vanaf 20:45 uur op NPO 3.
Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'
10:45Video: Linda de Mol heeft nog genoeg toekomstplannen voor tv