TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
In de groepsfase van de Europa League ontvangt Ajax Brighton & Hove Albion. Die ploeg staat nu ruim een jaar onder leiding van de Italiaan Roberto De Zerbi en sindsdien zijn de resultaten goed. De club werd vorig seizoen knap zesde in de competitie en haalde de halve finale van het bekertoernooi.
Brighton doet dat met aanvallend voetbal: het staat hoog op de lijsten met de meeste schoten op doel en de meeste goals. Onder meer het Manchester United van Erik ten Hag ging dit seizoen al de boot in tegen de ploeg van Nederlanders Joël Veltman, Jan Paul van Hecke en Bart Verbruggen.
De Europa League-wedstrijd tussen Ajax vs. Brighton is op 9 november vanaf 18:45 uur te zien op Veronica.
Partnerbijdrage
Vanaf vanavond barst er een culinaire strijd los in het nieuwe programma Kom Je Bij Me Eten? - VIPS. In deze Nederlandse versie van de internationale hit Come Dine With Me nemen elke week vijf Bekende Nederlanders het tegen elkaar op.
Vanaf deze dag is het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen te zien
10:00Bert van der Veer: 'Daarom werd er in 1976 geen Gouden Televizier-Ring uitgereikt'
10:00Martine van Os verklaart het succes van Tijd voor MAX: 'Gaan er nooit met gestrekt been in'
10:00Tina Nijkamp blikt vooruit op het nieuwe tv-seizoen: 'De Bondgenoten heeft bewezen van waarde te zijn'
09:40Deze week in B&B Vol Liefde: zoen die vrouw nou eens Dick en Sylwia is jaloers